Dni Otwarte z nowym Fordem Focusem (foto)

Firma Auto Watin s.j. zaprasza w sobotę na spotkanie z nowym Fordem Focusem.

W salonach Forda w dniach 28-29 września trwają Dni Otwarte z nowym Fordem Focusem. Czwarta generacja kompaktowego auta to wyjątkowy, zupełnie nowy Ford Focus, zaprojektowany tak, aby każda podróż była łatwiejsza, bezpieczniejsza i przyjemniejsza. Wyposażono go w szereg zaawansowanych rozwiązań technicznych zaprojektowanych specjalnie z myślą o użytkownikach. Począwszy od wielokrotnie nagradzanych systemów łączności, takich jak Ford SYNC 3, po zaawansowane systemy wspomagające kierowcę, które z Tobą współpracują — wszystkie one sprawiają, że podróżowanie staje się łatwiejsze.

W Jelonku w firmie Auto Watin, dealera Forda, w sobotę 29 września będzie można zobaczyć nowego Forda Focusa w godzinach 9:00 – 16:00. Na gości czekają:

- wyjątkowe, inauguracyjne ceny tylko w Dni Otwarte

- jazdy testowe

- kącik dla dzieci z animatorem

- gadżety z nowym Focusem

Auto Watin s.j. Jelonek, ul. Obornicka 4.

FOCUS ACTIVE

 

Dodaj komentarz

Zasady są częścią składową polityki prywatności: https://www.eoborniki.pl/home/polityka-prywatnoci.html. Treści użytkownika serwisu eoborniki zwanego Autorem komentarza - zamieszczane, prezentowane, przechowywane i udostępniane są w serwisie eoborniki.pl w imieniu własnym Autora komentarza, na jego rzecz i na jego odpowiedzialność. Autor komentarza zamieszcza treści dobrowolnie i nie domaga się za to zapłaty.
Dane gromadzone w serwisie to: adres IP, adres email, nazwa autora komentarza. Usuniecie komentarza oraz wszystkich danych możliwe jest po przesłaniu maila z adresu wprowadzonego w trakcie przesłania wpisu na adres kontakt@eoborniki.pl.
Eoborniki.pl nie ponosi odpowiedzialności za zawartość treści zamieszczonych, publikowanych, przechowywanych i udostępnianych przez Autora komentarza na stronach serwisu. Eoborniki.pl zastrzega sobie prawo do usunięcia, zmiany wpisów uznanych za obraźliwe, niezgodne z prawem lub inne według uznania.
Przesłanie komentarza jest jednoznaczne z potwierdzeniem przeczytania i akceptacją niniejszych zasad.
W wypadku zauważenia naruszenia Zasad oraz innych uwag prosimy o zgłoszenie na adres kontakt@eoborniki.pl.


Kod antyspamowy
Odśwież