Wiesz, czym jest car detailing? Ta usługa odmieni oblicze Twojego samochodu

auto detailing warszawa

Samochód to często nasze oczko w głowie. Zależy nam na tym, żeby wyglądał schludnie, a karoseria robiła odpowiednie wrażenie przez lata eksploatacji. Jednak zachowanie jej w dobrym stanie może sprawiać problemy, jeśli weźmiemy się za to na własną rękę.

Zwyczajowe wizyty w myjni czy u lakiernika mogą nie wystarczyć - warunki pogodowe i drogowe mogą w nieoczekiwanie szybkim tempie źle wpłynąć na nasz pojazd. Właśnie tu z pomocą przychodzi car detailing - czy też auto detailing. Ta usługa definitywnie przedłuża żywotność lakieru, co sprawia, że jego utrzymanie staje się łatwiejsze, a on sam nabiera głębi i blasku właściwego samochodom na ekspozycji w salonach. Na szczęście, jeśli chodzi o detailing, Warszawa może polegać na sprawdzonym miejscu.

Jeśli chodzi o auto detailing, Warszawa może poszczycić się specjalistami

W salonie Ziebart wyspecjalizowany zespół jest gotowy na przeprowadzenie profesjonalnej usługi detailingu. Dlatego, jeśli chodzi o auto detailing, Warszawa ma już miejsce, na którym można polegać. W ofercie salonu znajdziemy usługi jak:

  • ochrona lakieru - właściwie podstawa. Taka ochrona zabezpiecza lakier przed starzeniem, utlenianiem, solą drogową, kwaśnym deszczem, śladami po owadach, promieniowaniem UV i ptasimi odchodami. Dzięki wykorzystaniu nowoczesnej technologii hydrofobowej, lakier będzie chroniony przed wodą i brudem. Kolor nabierze głębi, a samochód stanie się o wiele łatwiejszy w utrzymaniu, bowiem zniknie potrzeba woskowania.
  • pranie tapicerki samochodowej - do konkretnych powierzchni specjaliści Ziebart stosują odpowiednie środki chemiczne i narzędzia, co gwarantuje pozbycie się nieczystości nawet z trudno dostępnych miejsc, a pranie na gorąco i pod ciśnieniem usuwa głębokie zabrudzenia. Razem z nimi znikają niebezpieczne dla zdrowia bakterie.
  • niewidzialna wycieraczka - dzięki tej powłoce zwiększysz widoczność nawet w ciężkich warunkach, bo woda jest będzie błyskawicznie odprowadzana poza szybę. Wycieraczki będą pracować szybciej i zmniejszy się ich zużycie.
  • ochrona lakieru folią - możemy okleić cały samochód, bądź jego najbardziej narażone części. Taka ochrona zapewnia pełnię zabezpieczona przed rysami i uszkodzeniami.
  • polerowanie i renowacja lakieru - jeśli samochód posiada jakieś rysy, to dzięki tej usłudze znikną nawet te najgłębsze, a auto będzie wyglądało jak nowe.
  • zabezpieczenie felg - ochrona felg za pomocą hydrofobowej powłoki na bazie żywicy.

Car detailing - Warszawa motywuje do konkurencji

Stolica rządzi się swoimi prawami i choć nie wszyscy muszą się z tym zgadzać - warto dbać o to, by nasz samochód reprezentował nas samych. Zwłaszcza jeśli jest naszym głównym środkiem transportu i spędzamy w nim dużą część dnia, np. jeżdżąc na spotkania. Dlatego, kiedy rozważamy to, jak podejść do konserwacji naszego samochodu, zwrócenie się do specjalistów może okazać się zbawienne. Na szczęście, jeśli chodzi o car detailing, Warszawa może stawiać na salon Ziebart.

Dodaj komentarz

Zasady są częścią składową polityki prywatności: https://www.eoborniki.pl/home/polityka-prywatnoci.html. Treści użytkownika serwisu eoborniki zwanego Autorem komentarza - zamieszczane, prezentowane, przechowywane i udostępniane są w serwisie eoborniki.pl w imieniu własnym Autora komentarza, na jego rzecz i na jego odpowiedzialność. Autor komentarza zamieszcza treści dobrowolnie i nie domaga się za to zapłaty.
Dane gromadzone w serwisie to: adres IP, adres email, nazwa autora komentarza. Usuniecie komentarza oraz wszystkich danych możliwe jest po przesłaniu maila z adresu wprowadzonego w trakcie przesłania wpisu na adres kontakt@eoborniki.pl.
Eoborniki.pl nie ponosi odpowiedzialności za zawartość treści zamieszczonych, publikowanych, przechowywanych i udostępnianych przez Autora komentarza na stronach serwisu. Eoborniki.pl zastrzega sobie prawo do usunięcia, zmiany wpisów uznanych za obraźliwe, niezgodne z prawem lub inne według uznania.
Przesłanie komentarza jest jednoznaczne z potwierdzeniem przeczytania i akceptacją niniejszych zasad.
W wypadku zauważenia naruszenia Zasad oraz innych uwag prosimy o zgłoszenie na adres kontakt@eoborniki.pl.

Kod antyspamowy
Odśwież