Futsaliści rozpoczynają nowy sezon. Na początek Mieszko (film)

KS Futsal Oborniki rozpoczyna w sobotę 22 września nowy sezon.

Kilka nowych twarzy w zespole, do tego nowy trener i nadzieja na dobry wynik - tak po krótce można opisać to co działo się w zespole KS Futsal Oborniki między sezonami. Drużynę zasiliło kilku nowych zawodników, a mogło ich być więcej i z bardzo znanymi nazwiskami w Polsce. Klub jednak stawia na rozsądek w gospodarowaniu środkami. Budżet nie jest z gumy - mówił nam na czwartkowym treningu prezes Leszek Wicherek. 

Pierwszym rywalem obornickiego zespołu będzie Mieszko Gniezno. To jednak nie jest ten zespół, z którym KS Futsal walczył w poprzednich rozgrywkach. Tamta drużyna rozwiązana została ze względów finansowych, a w sobotnie popołudnie w obornickiej Hali OCS zobaczymy innych zawodników. 

Pierwszy gwizdek usłyszymy o godz. 16:00. Sobotnie spotkania mają być w sezonie 2018/2019 tradycją. Rezerwujcie więc już czas!

Przed rokiem tak zaczęła sezon drużyna prezesa Leszka Wicherka.

 

Dodaj komentarz

Zasady są częścią składową polityki prywatności: https://www.eoborniki.pl/home/polityka-prywatnoci.html. Treści użytkownika serwisu eoborniki zwanego Autorem komentarza - zamieszczane, prezentowane, przechowywane i udostępniane są w serwisie eoborniki.pl w imieniu własnym Autora komentarza, na jego rzecz i na jego odpowiedzialność. Autor komentarza zamieszcza treści dobrowolnie i nie domaga się za to zapłaty.
Dane gromadzone w serwisie to: adres IP, adres email, nazwa autora komentarza. Usuniecie komentarza oraz wszystkich danych możliwe jest po przesłaniu maila z adresu wprowadzonego w trakcie przesłania wpisu na adres kontakt@eoborniki.pl.
Eoborniki.pl nie ponosi odpowiedzialności za zawartość treści zamieszczonych, publikowanych, przechowywanych i udostępnianych przez Autora komentarza na stronach serwisu. Eoborniki.pl zastrzega sobie prawo do usunięcia, zmiany wpisów uznanych za obraźliwe, niezgodne z prawem lub inne według uznania.
Przesłanie komentarza jest jednoznaczne z potwierdzeniem przeczytania i akceptacją niniejszych zasad.
W wypadku zauważenia naruszenia Zasad oraz innych uwag prosimy o zgłoszenie na adres kontakt@eoborniki.pl.


Kod antyspamowy
Odśwież