Gminne zawody sportowo-pożarnicze w niedzielę w Objezierzu (film)

Objezierze będzie kolejny raz gospodarzem zawodów sportowo-pożarniczych w gminie Oborniki.

Zarząd Oddziału Miejsko – Gminnego Związku Ochotniczych Straży Pożarnych w Obornikach serdecznie zaprasza na Zawody Sportowo-Pożarnicze OSP, które odbędą się 2 września o godz. 10:00, na stadionie w Objezierzu. Najlepsze drużyny awansują do zawodów powiatowych. Przed rokiem w Rogoźnie zwyciężyły OSP Objezierze (kobieca drużyna) i OSP Nieczajna (męska drużyna). Spośród młodzieżowych drużyn na powiatowych zawodach najlepszy wynik osiągnęła MDP OSP Ocieszyn - miejsce trzecie.

W zawodach weźmie udział m.in. młodzieżowa drużyna OSP Objezierze.

Dodaj komentarz

Zasady są częścią składową polityki prywatności: https://www.eoborniki.pl/home/polityka-prywatnoci.html. Treści użytkownika serwisu eoborniki zwanego Autorem komentarza - zamieszczane, prezentowane, przechowywane i udostępniane są w serwisie eoborniki.pl w imieniu własnym Autora komentarza, na jego rzecz i na jego odpowiedzialność. Autor komentarza zamieszcza treści dobrowolnie i nie domaga się za to zapłaty.
Dane gromadzone w serwisie to: adres IP, adres email, nazwa autora komentarza. Usuniecie komentarza oraz wszystkich danych możliwe jest po przesłaniu maila z adresu wprowadzonego w trakcie przesłania wpisu na adres kontakt@eoborniki.pl.
Eoborniki.pl nie ponosi odpowiedzialności za zawartość treści zamieszczonych, publikowanych, przechowywanych i udostępnianych przez Autora komentarza na stronach serwisu. Eoborniki.pl zastrzega sobie prawo do usunięcia, zmiany wpisów uznanych za obraźliwe, niezgodne z prawem lub inne według uznania.
Przesłanie komentarza jest jednoznaczne z potwierdzeniem przeczytania i akceptacją niniejszych zasad.
W wypadku zauważenia naruszenia Zasad oraz innych uwag prosimy o zgłoszenie na adres kontakt@eoborniki.pl.


Kod antyspamowy
Odśwież