14 i 15 lipca siatkówka plażowa w Pruścach

W połowie lipca sympatycy plażowej odmiany siatkówki spotkają się w Pruścach.

14 i 15 lipca będzie rozgrywany turniej piłki siatkowej Beach Volley. Impreza organizowana przez Stowarzyszenie Do Przodu będzie już 5 edycją. Początki turnieju sięgają roku 2014. Jego inicjatorem był Łukasz Zaranek, który czuwa nad nim po dzień dzisiejszy. 

Zapisy do turnieju trwają do 10 lipca. Chętni muszą się szybko decydować, bo zostało.... jedno miejsce. Wszelkie informacje na temat turnieju można znaleźć na stronie https://beachvolley2018.pl/

beach volley pruce 2018 

Dodaj komentarz

Zasady są częścią składową polityki prywatności: https://www.eoborniki.pl/home/polityka-prywatnoci.html. Treści użytkownika serwisu eoborniki zwanego Autorem komentarza - zamieszczane, prezentowane, przechowywane i udostępniane są w serwisie eoborniki.pl w imieniu własnym Autora komentarza, na jego rzecz i na jego odpowiedzialność. Autor komentarza zamieszcza treści dobrowolnie i nie domaga się za to zapłaty.
Dane gromadzone w serwisie to: adres IP, adres email, nazwa autora komentarza. Usuniecie komentarza oraz wszystkich danych możliwe jest po przesłaniu maila z adresu wprowadzonego w trakcie przesłania wpisu na adres kontakt@eoborniki.pl.
Eoborniki.pl nie ponosi odpowiedzialności za zawartość treści zamieszczonych, publikowanych, przechowywanych i udostępnianych przez Autora komentarza na stronach serwisu. Eoborniki.pl zastrzega sobie prawo do usunięcia, zmiany wpisów uznanych za obraźliwe, niezgodne z prawem lub inne według uznania.
Przesłanie komentarza jest jednoznaczne z potwierdzeniem przeczytania i akceptacją niniejszych zasad.
W wypadku zauważenia naruszenia Zasad oraz innych uwag prosimy o zgłoszenie na adres kontakt@eoborniki.pl.


Kod antyspamowy
Odśwież