Festyn Rodzinny w Parkowie

W Parkowie odbył się Festyn Rodzinny organizowany przez Stowarzyszenie "Parkowianka".

 

3 czerwca 2018 roku Stowarzyszenie "Parkowianka" zorganizowało dla wszystkich mieszkańców Festyn Rodzinny. Swoją obecnością zaszczycili organizatorów Burmistrz Rogoźna Roman Szuberski i Radny Rady Miejskiej Adam Nadolny.

W programie imprezy znalazły się: występ dzieci z Przedszkola Samorządowego „Słoneczne Skrzaty" w Parkowie, degustacja potraw kulinarnych przygotowanych przez członkinie Stowarzyszenia oraz wystawa malarstwa i hafciarstwa utalentowanych Parkowianek - pani Elżbiety Józefek i Janiny Dreger. Mieszkańcy Parkowa, licznie przybyli na zaproszenie stowarzyszenia, mile spędzili niedzielne popołudnie. Dzieci dodatkowo skorzystały z dmuchanej zjeżdżalni.

Stowarzyszenie dziękuje wszystkim, którzy pomagali w organizacji tej imprezy.

 

Dodaj komentarz

Zasady są częścią składową polityki prywatności: https://www.eoborniki.pl/home/polityka-prywatnoci.html. Treści użytkownika serwisu eoborniki zwanego Autorem komentarza - zamieszczane, prezentowane, przechowywane i udostępniane są w serwisie eoborniki.pl w imieniu własnym Autora komentarza, na jego rzecz i na jego odpowiedzialność. Autor komentarza zamieszcza treści dobrowolnie i nie domaga się za to zapłaty.
Dane gromadzone w serwisie to: adres IP, adres email, nazwa autora komentarza. Usuniecie komentarza oraz wszystkich danych możliwe jest po przesłaniu maila z adresu wprowadzonego w trakcie przesłania wpisu na adres kontakt@eoborniki.pl.
Eoborniki.pl nie ponosi odpowiedzialności za zawartość treści zamieszczonych, publikowanych, przechowywanych i udostępnianych przez Autora komentarza na stronach serwisu. Eoborniki.pl zastrzega sobie prawo do usunięcia, zmiany wpisów uznanych za obraźliwe, niezgodne z prawem lub inne według uznania.
Przesłanie komentarza jest jednoznaczne z potwierdzeniem przeczytania i akceptacją niniejszych zasad.
W wypadku zauważenia naruszenia Zasad oraz innych uwag prosimy o zgłoszenie na adres kontakt@eoborniki.pl.

Kod antyspamowy
Odśwież