Ruszyły zapisy na obornicki Triathlon

ruszyly zapisy na obornicki triathlon 2018W poniedziałek 21 maja ruszyły zapisy na kolejną edycję Oborniki Triathlon. Zawody odbędą się w 26 sierpnia 2018, czyli tradycyjnie w ostatnią niedzielę miesiąca.

Podczas tegorocznej edycji Oborniki Triathlon odbędą się również Mistrzostwa Polski Policji w Triathlonie. Organizator ustalił limit uczestników na 200 osób. Wszyscy zawodnicy będą ścigali się na dystansie ok. 400m/22,5km/5,75km bez draftingu. Start,meta oraz miasteczko zawodów będzie zlokalizowane na terenie kąpieliska w Obornikach.

 

Trasa 4 edycji Oborniki Triathlon pozostaje bez zmian. Tak jak w poprzednich latach pływanie odbędzie się na kąpielisku na dystansie ok. 400m. Dystans drugiego etapu zawodów (rower) będzie liczył 22,5 km. Trasa będzie prowadziła w kierunku Rożnowa, a następnie Łukowa (ul. Żernicka, Łukowska), gdzie nastąpi nawrót oraz powrót do ul. Kowanowskiej (dwie pętle). Ostatni etap zawodów (bieg), którego dystans będzie wynosił 5,25km zostanie wyznaczony wokół kąpieliska. Każdy uczestnik obornickiego triathlonu otrzyma pamiątkowy medal. Po zakończonych zawodach na każdego uczestnika będzie czekać posiłek regeneracyjny.

Szczegółowe informacje przedstawione są w regulaminie zawodów.

Obornickie Centrum Sportu nie rezygnuje z organizacji zawodów dla najmłodszych uczestników. Zapisy na III edycję Oborniki Aquathlon rozpoczną się już wkrótce.

Więcej informacji można uzyskać w biurze Obornickiego Centrum Sportu przy ul. Objezierskiej 2 lub pod numerem telefonu 61 29 60 906 oraz na stronie OCS - zobacz.

 

Dodaj komentarz

Zasady są częścią składową polityki prywatności: https://www.eoborniki.pl/home/polityka-prywatnoci.html. Treści użytkownika serwisu eoborniki zwanego Autorem komentarza - zamieszczane, prezentowane, przechowywane i udostępniane są w serwisie eoborniki.pl w imieniu własnym Autora komentarza, na jego rzecz i na jego odpowiedzialność. Autor komentarza zamieszcza treści dobrowolnie i nie domaga się za to zapłaty.
Dane gromadzone w serwisie to: adres IP, adres email, nazwa autora komentarza. Usuniecie komentarza oraz wszystkich danych możliwe jest po przesłaniu maila z adresu wprowadzonego w trakcie przesłania wpisu na adres kontakt@eoborniki.pl.
Eoborniki.pl nie ponosi odpowiedzialności za zawartość treści zamieszczonych, publikowanych, przechowywanych i udostępnianych przez Autora komentarza na stronach serwisu. Eoborniki.pl zastrzega sobie prawo do usunięcia, zmiany wpisów uznanych za obraźliwe, niezgodne z prawem lub inne według uznania.
Przesłanie komentarza jest jednoznaczne z potwierdzeniem przeczytania i akceptacją niniejszych zasad.
W wypadku zauważenia naruszenia Zasad oraz innych uwag prosimy o zgłoszenie na adres kontakt@eoborniki.pl.


Kod antyspamowy
Odśwież