Mobilna Akademia Młodych Orłów już 22 maja w Rogoźnie

mobilna akademia pilkarska pzpn Mobilna Akademia Młodych Orłów zawita 22 maja do Rogoźna.

Trenerzy Błażej Czyżewski i Jakub Wojtkowiak przeprowadzą szkolenie dla trenerów, nauczycieli a także animatorów oraz trening dla najzdolniejszych dzieci z roczników 2006-2007 z całego powiatu obornickiego. Celem projektu jest:

- Prawidłowe utrzymanie procesu szkolenia dzieci i młodzieży w Polsce
- Obserwacja i dalsza selekcja zawodników do Reprezentacji Młodzieżowych
- Praca wychowawcza- pokazanie drogi jak zostać profesjonalnym zawodnikiem
- Systematyczne uaktualnianie bazy reprezentantów województw oraz Polski.
- Systematyczne dokształcanie trenerów pracujących z dziećmi i młodzieżą
- Edukacja trenerów klubowych oraz nauczycieli szkolnych.

Osobą odpowiedzialną za organizację tego wydarzenia na terenie naszego powiatu będzie Krystian Kaczmarczyk - tel. 663-907-998.

 

Dodaj komentarz

Zasady są częścią składową polityki prywatności: https://www.eoborniki.pl/home/polityka-prywatnoci.html. Treści użytkownika serwisu eoborniki zwanego Autorem komentarza - zamieszczane, prezentowane, przechowywane i udostępniane są w serwisie eoborniki.pl w imieniu własnym Autora komentarza, na jego rzecz i na jego odpowiedzialność. Autor komentarza zamieszcza treści dobrowolnie i nie domaga się za to zapłaty.
Dane gromadzone w serwisie to: adres IP, adres email, nazwa autora komentarza. Usuniecie komentarza oraz wszystkich danych możliwe jest po przesłaniu maila z adresu wprowadzonego w trakcie przesłania wpisu na adres kontakt@eoborniki.pl.
Eoborniki.pl nie ponosi odpowiedzialności za zawartość treści zamieszczonych, publikowanych, przechowywanych i udostępnianych przez Autora komentarza na stronach serwisu. Eoborniki.pl zastrzega sobie prawo do usunięcia, zmiany wpisów uznanych za obraźliwe, niezgodne z prawem lub inne według uznania.
Przesłanie komentarza jest jednoznaczne z potwierdzeniem przeczytania i akceptacją niniejszych zasad.
W wypadku zauważenia naruszenia Zasad oraz innych uwag prosimy o zgłoszenie na adres kontakt@eoborniki.pl.


Kod antyspamowy
Odśwież