Bartosz Miłaszewski zagra w pierwszym składzie Orkanu

bartek milaszewski fot. orkan objezierzeKS Orkan Objezierze zagra dziś z Bykami Obrowo. Pierwszy gwizdek sędziego zaplanowano na godz. 16:00.

Orkan utracił pozycję lidera po przegranej w Ostrorogu. O tym i poprzednim meczu wypowiedział się krótko trener Piotr Kucharski:

Zabrakło nam w Ostrorogu sportowego szczęścia. To, że sędzia przyznaje się do błędów po meczu, punktów nam nie daje. W Buku zabrakło nam natomiast kilku minut, aby zdobyć komplet punktów. Walczymy dalej. 

Dziś w pierwszej jedenastce zagra Bartosz Miłaszewski. Już w spotkaniu z Nałęczem wystąpił ponad 30 minut. W meczu z Bykami ma wybiec na boisko już od pierszej minuty.

Orkan Objezierze - Byki Obrowo godz. 16:00, Stadion im. Ryszarda Ciszaka 

Dodaj komentarz

Zasady są częścią składową polityki prywatności: https://www.eoborniki.pl/home/polityka-prywatnoci.html. Treści użytkownika serwisu eoborniki zwanego Autorem komentarza - zamieszczane, prezentowane, przechowywane i udostępniane są w serwisie eoborniki.pl w imieniu własnym Autora komentarza, na jego rzecz i na jego odpowiedzialność. Autor komentarza zamieszcza treści dobrowolnie i nie domaga się za to zapłaty.
Dane gromadzone w serwisie to: adres IP, adres email, nazwa autora komentarza. Usuniecie komentarza oraz wszystkich danych możliwe jest po przesłaniu maila z adresu wprowadzonego w trakcie przesłania wpisu na adres kontakt@eoborniki.pl.
Eoborniki.pl nie ponosi odpowiedzialności za zawartość treści zamieszczonych, publikowanych, przechowywanych i udostępnianych przez Autora komentarza na stronach serwisu. Eoborniki.pl zastrzega sobie prawo do usunięcia, zmiany wpisów uznanych za obraźliwe, niezgodne z prawem lub inne według uznania.
Przesłanie komentarza jest jednoznaczne z potwierdzeniem przeczytania i akceptacją niniejszych zasad.
W wypadku zauważenia naruszenia Zasad oraz innych uwag prosimy o zgłoszenie na adres kontakt@eoborniki.pl.


Kod antyspamowy
Odśwież