Kolejne wyjazdy LKS i Rożnovii

kolejne wyjazdy lks lipa i roznovia roznowo sztab

We wtorek 1 maja zespoły ligowe rozegrają kolejne mecze. Rożnovia zagra w Żydowie, a LKS Lipa w Swarzędzu.

 

 

W sobotnie popołudnie Rożnovia grała w Poznaniu z Jadwiżańskim. Za sprawą bramek Mariusza Mysiaka i Borysa Dolaty wicelider B-klasy wygrał ten mecz 3:0. We wtorek rożnowianie wyjeżdżają do Żydowa na spotkanie z Liderem Szczytniki Czerniejewskie. Spotkanie rozegrane zostanie o godz. 12:00. 

Jedziemy z optymizmem, jak zwykle naszym celem są 3 punkty. Jesteśmy w pełni skupieni i skoncetrowani na najdłuższy w sezonie wyjazd  pod Gniezno. Poprzedni mecz wbrew pozorom był ciężki i pokazał nam, że nastawienie musimy mieć zawsze na jak najwyzszym poziomie - mówił nam wiceprezes KS Rożnovia Przemysław Szrama i dodał:

Szukamy wszędzie punktów i mierzymy wysoko, ale do tego potrzebne są regularnie poświęcony czas i zdrowie, aby przekładało się to na dyspozycje każdego z nas. Jak zwykle niesamowicie ważny jest monolit, który tworzymy i staramy się utrzymywać w świetnej dyspozycji mentalnej.

Znacznie trudniejsze zadanie stoi przed zespołem LKS Lipa. Trenowani przez Zbigniewa Małachowskiego zawodnicy wyjeżdżają na mecz do Swarzędza. Gra na boisku lidera na pewno nie będzie łatwym meczem. LKS jednak przy optymalnym składzie jest w stanie wygrać z każdym. Kciuki za dobry występ zespołu z Lipy będzie trzymał zapewne zespół z Rożnowa.

W niedzielę LKS pewnie pokonał Wełniankę w Kiszkowie 5:1. Na listę strzelców wpisali się: Adrian Rychlewski, Paweł Garstecki, Tomasz Stokłosa, Bartosz Nowak, Patryk Złoch

Początek meczu w Swarzędzu wyznaczono na godz. 16:00.

Dodaj komentarz

Zasady są częścią składową polityki prywatności: https://www.eoborniki.pl/home/polityka-prywatnoci.html. Treści użytkownika serwisu eoborniki zwanego Autorem komentarza - zamieszczane, prezentowane, przechowywane i udostępniane są w serwisie eoborniki.pl w imieniu własnym Autora komentarza, na jego rzecz i na jego odpowiedzialność. Autor komentarza zamieszcza treści dobrowolnie i nie domaga się za to zapłaty.
Dane gromadzone w serwisie to: adres IP, adres email, nazwa autora komentarza. Usuniecie komentarza oraz wszystkich danych możliwe jest po przesłaniu maila z adresu wprowadzonego w trakcie przesłania wpisu na adres kontakt@eoborniki.pl.
Eoborniki.pl nie ponosi odpowiedzialności za zawartość treści zamieszczonych, publikowanych, przechowywanych i udostępnianych przez Autora komentarza na stronach serwisu. Eoborniki.pl zastrzega sobie prawo do usunięcia, zmiany wpisów uznanych za obraźliwe, niezgodne z prawem lub inne według uznania.
Przesłanie komentarza jest jednoznaczne z potwierdzeniem przeczytania i akceptacją niniejszych zasad.
W wypadku zauważenia naruszenia Zasad oraz innych uwag prosimy o zgłoszenie na adres kontakt@eoborniki.pl.


Kod antyspamowy
Odśwież