Orkan w Ostrorogu, Rożnovia w Poznaniu

orkan w ostrorogu, roznovia roznowo w poznaniu

Orkan Objezierze i Rożnovia Rożnowo rozegrają dziś spotkania wyjazdowe.

Orkan Objezierze po 2 remisach nadal utrzymuje się na pozycji lidera. O kolejne punkty zagra dziś w Ostrorogu z Nałęczem. Jesienią w Objezierzu zanotowano remis 2:2. W końcówce dodatkowo czerwoną kartką ukarany został Norbert Jabłoński. Mecz w Buku pokazał, że drużyna duetu trenerskiego Kucharski-Stachowiak ma ogromny potencjał ofensywny. Czy dziś to potwierdzi? Początek meczu o godz. 17:00.

30 minut wcześniej zagra Rożnovia. W pierwszym z serii kilku spotkań wyjazdowych zagra na boisku na Cytadeli z Jadwiżańskim. Faworytem spotkania jest rożnowski zespół. Punkty jednak będzie trzeba wywalczyć.

W niedzielę do Kiszkowa wyjeżdża LKS Lipa. Drużyna Zbigniewa Małachowskiego przegrała w końcówce przed tygodniem w Kicinie. Walkę o punkty z Wełnianką rozpocznie o godz. 14:00.

Dodaj komentarz

Zasady są częścią składową polityki prywatności: https://www.eoborniki.pl/home/polityka-prywatnoci.html. Treści użytkownika serwisu eoborniki zwanego Autorem komentarza - zamieszczane, prezentowane, przechowywane i udostępniane są w serwisie eoborniki.pl w imieniu własnym Autora komentarza, na jego rzecz i na jego odpowiedzialność. Autor komentarza zamieszcza treści dobrowolnie i nie domaga się za to zapłaty.
Dane gromadzone w serwisie to: adres IP, adres email, nazwa autora komentarza. Usuniecie komentarza oraz wszystkich danych możliwe jest po przesłaniu maila z adresu wprowadzonego w trakcie przesłania wpisu na adres kontakt@eoborniki.pl.
Eoborniki.pl nie ponosi odpowiedzialności za zawartość treści zamieszczonych, publikowanych, przechowywanych i udostępnianych przez Autora komentarza na stronach serwisu. Eoborniki.pl zastrzega sobie prawo do usunięcia, zmiany wpisów uznanych za obraźliwe, niezgodne z prawem lub inne według uznania.
Przesłanie komentarza jest jednoznaczne z potwierdzeniem przeczytania i akceptacją niniejszych zasad.
W wypadku zauważenia naruszenia Zasad oraz innych uwag prosimy o zgłoszenie na adres kontakt@eoborniki.pl.


Kod antyspamowy
Odśwież