Trener Golnicy: Straciłem pół roku życia (foto)

Golnica Ryczywół zaprasza na spotkanie z Orłem Gulcz. Pierwszy gwizdek sędziego zaplanowano na godz. 14:00.

Przed tygodniem Golnica mogła wygrać bardzo wysoko w Pęckowie. Niestety zawiodła wówczas skuteczność. Kolegów uratował Krzysztof Cieciura. W końcówce dość szczęśliwie bramkę zdobyli gospdodarze, co kosztowało sporo nerwów szczególnie trenera Dawida Gruchota. Skomentował to słowami: Straciłem pół roku życia. 

Dziś o 14:00. Golnica zagra po raz pierwszy w roli gospodarza. Rywalem będzie Orzeł Gulcz.

Poniżej zdjęcia z meczu z Orłem w Pęckowie autorstwa Adama Stachowicza.

Dodaj komentarz

Zasady są częścią składową polityki prywatności: https://www.eoborniki.pl/home/polityka-prywatnoci.html. Treści użytkownika serwisu eoborniki zwanego Autorem komentarza - zamieszczane, prezentowane, przechowywane i udostępniane są w serwisie eoborniki.pl w imieniu własnym Autora komentarza, na jego rzecz i na jego odpowiedzialność. Autor komentarza zamieszcza treści dobrowolnie i nie domaga się za to zapłaty.
Dane gromadzone w serwisie to: adres IP, adres email, nazwa autora komentarza. Usuniecie komentarza oraz wszystkich danych możliwe jest po przesłaniu maila z adresu wprowadzonego w trakcie przesłania wpisu na adres kontakt@eoborniki.pl.
Eoborniki.pl nie ponosi odpowiedzialności za zawartość treści zamieszczonych, publikowanych, przechowywanych i udostępnianych przez Autora komentarza na stronach serwisu. Eoborniki.pl zastrzega sobie prawo do usunięcia, zmiany wpisów uznanych za obraźliwe, niezgodne z prawem lub inne według uznania.
Przesłanie komentarza jest jednoznaczne z potwierdzeniem przeczytania i akceptacją niniejszych zasad.
W wypadku zauważenia naruszenia Zasad oraz innych uwag prosimy o zgłoszenie na adres kontakt@eoborniki.pl.


Kod antyspamowy
Odśwież