Orkan Objezierze zagra dziś z Orłem Łowyń (film)

Orkan Objezierze

KS Orkan Objezierze zagra dziś z Orłem Łowyń.

Po wygranej przed tygodniem w Słopanowie w sobotnie popołudnie Orkan podejmie kolejnego Orła. Tym razem przed podopiecznymi Piotra Kucharskiego i Michała Stachowiaka rywal teoretycznie mniej wymagający. Beniaminek z Łowynia zdobył w 14 spotkaniach 9 punktów. W meczach wyjazdowych zaledwie 2. Zdecydowanym faworytem tego spotkania będzie Orkan. Swoją siłę drużyna z Objezierza pokazała choćby w spotkaniu z Rzemieślnikiem. Skrót z tego spotkania dostępny jest tutaj.

Spotkanie w Objezierzu rozpocznie się o godz. 16:00. Serdecznie zapraszamy!

Dodaj komentarz

Zasady są częścią składową polityki prywatności: https://www.eoborniki.pl/home/polityka-prywatnoci.html. Treści użytkownika serwisu eoborniki zwanego Autorem komentarza - zamieszczane, prezentowane, przechowywane i udostępniane są w serwisie eoborniki.pl w imieniu własnym Autora komentarza, na jego rzecz i na jego odpowiedzialność. Autor komentarza zamieszcza treści dobrowolnie i nie domaga się za to zapłaty.
Dane gromadzone w serwisie to: adres IP, adres email, nazwa autora komentarza. Usuniecie komentarza oraz wszystkich danych możliwe jest po przesłaniu maila z adresu wprowadzonego w trakcie przesłania wpisu na adres kontakt@eoborniki.pl.
Eoborniki.pl nie ponosi odpowiedzialności za zawartość treści zamieszczonych, publikowanych, przechowywanych i udostępnianych przez Autora komentarza na stronach serwisu. Eoborniki.pl zastrzega sobie prawo do usunięcia, zmiany wpisów uznanych za obraźliwe, niezgodne z prawem lub inne według uznania.
Przesłanie komentarza jest jednoznaczne z potwierdzeniem przeczytania i akceptacją niniejszych zasad.
W wypadku zauważenia naruszenia Zasad oraz innych uwag prosimy o zgłoszenie na adres kontakt@eoborniki.pl.


Kod antyspamowy
Odśwież