IV Spływ Przyjaźni już 8 kwietnia

lll splyw przyjazni fot. um rogozno

Zapraszamy do udziału w lV Spływie Przyjaźni na odcinku Rogoźno - Jaracz.

8 kwietnia odbędzie się już IV edycja spływu kajakowego. Chętni będą mogli przepłynąć rzekę Wełnę na odcinku Rogoźno - Jaracz. Start wyznaczono przy moście obok Kościoła p.w. św. Wita. Przed wyruszeniem odbędzie się msza św. oraz poświęcenie kajaków.

Zgłaszać się można pod nr tel. 511871653, 691263174, 609337820

lv splyw przyjazni juz w sobote

Dodaj komentarz

Zasady są częścią składową polityki prywatności: https://www.eoborniki.pl/home/polityka-prywatnoci.html. Treści użytkownika serwisu eoborniki zwanego Autorem komentarza - zamieszczane, prezentowane, przechowywane i udostępniane są w serwisie eoborniki.pl w imieniu własnym Autora komentarza, na jego rzecz i na jego odpowiedzialność. Autor komentarza zamieszcza treści dobrowolnie i nie domaga się za to zapłaty.
Dane gromadzone w serwisie to: adres IP, adres email, nazwa autora komentarza. Usuniecie komentarza oraz wszystkich danych możliwe jest po przesłaniu maila z adresu wprowadzonego w trakcie przesłania wpisu na adres kontakt@eoborniki.pl.
Eoborniki.pl nie ponosi odpowiedzialności za zawartość treści zamieszczonych, publikowanych, przechowywanych i udostępnianych przez Autora komentarza na stronach serwisu. Eoborniki.pl zastrzega sobie prawo do usunięcia, zmiany wpisów uznanych za obraźliwe, niezgodne z prawem lub inne według uznania.
Przesłanie komentarza jest jednoznaczne z potwierdzeniem przeczytania i akceptacją niniejszych zasad.
W wypadku zauważenia naruszenia Zasad oraz innych uwag prosimy o zgłoszenie na adres kontakt@eoborniki.pl.


Kod antyspamowy
Odśwież