Futsal Oborniki gra w niedzielę z Politechniką Gdańską (film)

ks futsal oborniki zagra z politechnika gdanska

KS Futsal Oborniki podejmie w najbliższą niedzielę Politechnikę Gdańską.

11 marca w Hali OCS przy ul. Obrzyckiej 88 w Obornikach oborniccy futsaliści zagrają kolejny mecz ligowy. O godz. 16:00 zagrają z Politechniką Gdańską. Oborniczanie podbudowani ostatnimi meczami liczą na kolejne 3 punkty. W pierwszej rundzie wygrali w Gdańsku 2:1.

Zapraszamy do kibicowania drużynie trenera Bartosza Łeszyka. Poniżej fragmenty meczu z AZS UW Warszawa.

 

Dodaj komentarz

Zasady są częścią składową polityki prywatności: https://www.eoborniki.pl/home/polityka-prywatnoci.html. Treści użytkownika serwisu eoborniki zwanego Autorem komentarza - zamieszczane, prezentowane, przechowywane i udostępniane są w serwisie eoborniki.pl w imieniu własnym Autora komentarza, na jego rzecz i na jego odpowiedzialność. Autor komentarza zamieszcza treści dobrowolnie i nie domaga się za to zapłaty.
Dane gromadzone w serwisie to: adres IP, adres email, nazwa autora komentarza. Usuniecie komentarza oraz wszystkich danych możliwe jest po przesłaniu maila z adresu wprowadzonego w trakcie przesłania wpisu na adres kontakt@eoborniki.pl.
Eoborniki.pl nie ponosi odpowiedzialności za zawartość treści zamieszczonych, publikowanych, przechowywanych i udostępnianych przez Autora komentarza na stronach serwisu. Eoborniki.pl zastrzega sobie prawo do usunięcia, zmiany wpisów uznanych za obraźliwe, niezgodne z prawem lub inne według uznania.
Przesłanie komentarza jest jednoznaczne z potwierdzeniem przeczytania i akceptacją niniejszych zasad.
W wypadku zauważenia naruszenia Zasad oraz innych uwag prosimy o zgłoszenie na adres kontakt@eoborniki.pl.


Kod antyspamowy
Odśwież