Dziś w Obornikach grają oba zespoły szczypiorniaka (film)

dzis w Obornikach graja oba zespoly szczypiorniaka

W sobotni wieczór w hali przy ul. Obrzyckiej 88 zagrają oba zespoły SKF KPR Sparta Oborniki.

Jako pierwsze na parkiet wybiegną szczypiornistki. O godz. 17:00 zagrają z MKS Lider Świebodzin. Będzie to spotkanie 2 najlepszych obecnie zespołów w lidze. Zespół trenowany przez Michała Pietrzaka przygotowywał się do tego spotkania m.in. we wtorek.

O godz. 19:00 spotkają się dwie drużyny z Obornik. Gospodarze podejmują bowiem rywali z Obornik Śląskich. Będzie to zapewne zacięte spotkanie. Zespoły te zajmują 3 i 4 miejsce. Drużyna prowadzona przez duet trenerski Marek Arciszewski-Tomasz Witaszak skupia się na walce o maksymalnie 2 miejsce. Po odejściu kilku zawodników w przerwie zimowej to wydaje się racjonalnym podejściem. Szczególnie, że wzmocnił się jeszcze bardziej zespół z Wrocławia.

Serdecznie zapraszamy wszystkich kibiców szczypiorniaka. Sobotni wieczór zapowiada się pod znakiem dużej dawki sportowych emocji.

Dodaj komentarz

Zasady są częścią składową polityki prywatności: https://www.eoborniki.pl/home/polityka-prywatnoci.html. Treści użytkownika serwisu eoborniki zwanego Autorem komentarza - zamieszczane, prezentowane, przechowywane i udostępniane są w serwisie eoborniki.pl w imieniu własnym Autora komentarza, na jego rzecz i na jego odpowiedzialność. Autor komentarza zamieszcza treści dobrowolnie i nie domaga się za to zapłaty.
Dane gromadzone w serwisie to: adres IP, adres email, nazwa autora komentarza. Usuniecie komentarza oraz wszystkich danych możliwe jest po przesłaniu maila z adresu wprowadzonego w trakcie przesłania wpisu na adres kontakt@eoborniki.pl.
Eoborniki.pl nie ponosi odpowiedzialności za zawartość treści zamieszczonych, publikowanych, przechowywanych i udostępnianych przez Autora komentarza na stronach serwisu. Eoborniki.pl zastrzega sobie prawo do usunięcia, zmiany wpisów uznanych za obraźliwe, niezgodne z prawem lub inne według uznania.
Przesłanie komentarza jest jednoznaczne z potwierdzeniem przeczytania i akceptacją niniejszych zasad.
W wypadku zauważenia naruszenia Zasad oraz innych uwag prosimy o zgłoszenie na adres kontakt@eoborniki.pl.


Kod antyspamowy
Odśwież