Dziś będą biegać w Obornikach. Będą utrudnienia

bieg pamieci zolnierzy wykletych opaski ariel manczak 2

W godzinach wieczornych będzie zamknięta mozliwość przejazdu niektórymi ulicami. Ma to związek z organizacją dziś Biegu Pamięci Żołnierzy Wyklętych. 

 

O godz. 19.00 po raz trzeci pobiegniemy by świętować Narodowy Dzień Żołnierzy Wyklętych i wspominać Polaków walczących w podziemiu antykomunistycznym. Start zawodów odbędzie się przy ul. Wybudowanie. Zawodnicy będą mieli do pokonania pętlę długości 2,5km. Zwycięzcą będzie zawodnik, który pokona największą ilość okrążeń w ciągu 1,5 h. Zgodnie z regulaminem zawodów aby zostać sklasyfikowanym zawodnik musi pokonać minimum jedną pętlę.

Biuro zawodów czynne będzie w sobotę od godz. 16:30 do 18:30 w hali sportowej przy ul. Obrzyckiej 88. W hali zawodnicy będą mieli do swojej dyspozycji szatnie i depozyt. Główny parking samochodowy znajduje się przed głównym wejściem do zespołu szkół od strony ul. Obrzyckiej.

Każdy zawodnik po ukończonym biegu otrzyma pamiątkowy medal oraz ciepły posiłek regeneracyjny (żurek i herbatę). Tradycyjnie dla uczestników biegu zostanie przygotowane ognisko nad, którym czuwać będą druhowie  Ochotniczej Straży Pożarnej. Bezpośrednio przed startem w ramach uczczenia  Dnia Pamięci Żołnierzy Wyklętych  w scenografii przygotowanej przez organizatorów, Dajana Runowska zaśpiewa Rotę. W związku z powyższym organizatorzy proszą wszystkich uczestników zawodów o stawienie się na stracie około 10 minut przed godz. 19:00.

Partnerami zawodów organizowanych przez Obornickie Centrum Sportu i Urząd Miejski w Obornikach są między innymi Wicherek Gym&Fitness, który dla najlepszej trójki biegaczy wśród pań i panów przygotował vouchery o  wartości 300zł (I miejsce), 200zł (II miejsce), 100zł (III miejsce) oraz radny Ariel Mańczak, który ufundował opaski odblaskowe dla dzieci i młodzieży, które będą kibicować biegaczom.

W związku z organizowaną imprezą wystąpią czasowe utrudnienia w poruszaniu się ulicami miasta. Szczegóły w poniższym komunikacie Obornickiego Centrum Sportu:

 

Organizatorzy uprzejmie proszą mieszkańców o ograniczenie ruchu pojazdami w godzinach 18:45 – 20:30 do minimum. W sytuacjach koniecznych prosimy o wyjazd z osiedla znajdującego się pomiędzy ul. Wybudowanie, ul. J. Kubiaka od strony ul. J. Kubiaka.

 

 

Dodaj komentarz

Zasady są częścią składową polityki prywatności: https://www.eoborniki.pl/home/polityka-prywatnoci.html. Treści użytkownika serwisu eoborniki zwanego Autorem komentarza - zamieszczane, prezentowane, przechowywane i udostępniane są w serwisie eoborniki.pl w imieniu własnym Autora komentarza, na jego rzecz i na jego odpowiedzialność. Autor komentarza zamieszcza treści dobrowolnie i nie domaga się za to zapłaty.
Dane gromadzone w serwisie to: adres IP, adres email, nazwa autora komentarza. Usuniecie komentarza oraz wszystkich danych możliwe jest po przesłaniu maila z adresu wprowadzonego w trakcie przesłania wpisu na adres kontakt@eoborniki.pl.
Eoborniki.pl nie ponosi odpowiedzialności za zawartość treści zamieszczonych, publikowanych, przechowywanych i udostępnianych przez Autora komentarza na stronach serwisu. Eoborniki.pl zastrzega sobie prawo do usunięcia, zmiany wpisów uznanych za obraźliwe, niezgodne z prawem lub inne według uznania.
Przesłanie komentarza jest jednoznaczne z potwierdzeniem przeczytania i akceptacją niniejszych zasad.
W wypadku zauważenia naruszenia Zasad oraz innych uwag prosimy o zgłoszenie na adres kontakt@eoborniki.pl.


Kod antyspamowy
Odśwież