Obornickie Centrum Sportu zaprasza na ferie

obornickie centrum sportu zaprasza na ferie

Obornickie Centrum Sportu przygotowało szereg atrakcji na okres ferii.

OCS przygotowało dla dzieci i młodzieży wiele atrakcji m.in. nauka jazdy na łyżwach, wakacje zimowe z piłką, zimowy turniej szachowy. Podobnie jak w latach poprzednich trener Tomasz Wosicki zaprasza na Zimową Akademię Karate.

LODOWISKO I NAUKA JAZDY NA ŁYŻWACH

Zapraszamy na lodowisko Biały Orlik przy ul. Obrzyckiej 88. Tam każdy chętny będzie mógł pod okiem instruktora nauczyć się jeździć na łyżwach. W zajęciach mogą uczestniczyć dzieci od 5 roku życia, aby wziąć udział w zajęciach należy dokonać zgłoszenia u pracowników lodowiska pod numerem 697 907 738. Zapisy możliwe są już od poniedziałku 5 lutego. Zajęcia są bezpłatne i odbywać się będą według poniższego harmonogramu:

13.02 wtorek: godz.10.00 – 11.00 i 11.00 – 12.00

17.02 sobota: godz. 10.00 – 11.00 i 11.00 – 12.00

Dzieciom do lat 3 oraz uczniom szkół gminy Oborniki podczas trwania ferii zimowych do godziny 14.00 przysługuje wstęp wolny.

ZIMOWA AKADEMIA KARATE

Zapraszamy wszystkich chętnych na bezpłatne zajęcia sportowe z elementami karate i samoobrony, które prowadzić będzie trener Tomasz Wosicki w hali Liceum Ogólnokształcącego im. Stanisława Wyspiańskiego przy ul. Adama Mickiewicza.

Zajęcia będą odbywały się według poniższego harmonogramu:

Od 12 do 15 lutego w godzinach:

10.00-11.00 zajęcia dla dzieci

11.00 – 12.00 zajęcia dla młodzieży i dorosłych

Więcej informacji pod numerem tel. 503 160 127

WAKACJE ZIMOWE Z PIŁKĄ

Halowy Turniej Piłki Nożnej odbędzie się od 19 do 23 lutego w hali sportowej Obornickiego Centrum Sportu. Turniej skierowany jest dla dzieci i młodzieży z roczników 1998-2001, 2002-2004 oraz 2005 i młodsi. Zgłoszenia zespołów do rozgrywek można dokonywać pod numerem 604 666 65.

Regulamin turnieju oraz formularz zgłoszeniowy jest dostępny na stronie OCS.

Dodaj komentarz

Zasady są częścią składową polityki prywatności: https://www.eoborniki.pl/home/polityka-prywatnoci.html. Treści użytkownika serwisu eoborniki zwanego Autorem komentarza - zamieszczane, prezentowane, przechowywane i udostępniane są w serwisie eoborniki.pl w imieniu własnym Autora komentarza, na jego rzecz i na jego odpowiedzialność. Autor komentarza zamieszcza treści dobrowolnie i nie domaga się za to zapłaty.
Dane gromadzone w serwisie to: adres IP, adres email, nazwa autora komentarza. Usuniecie komentarza oraz wszystkich danych możliwe jest po przesłaniu maila z adresu wprowadzonego w trakcie przesłania wpisu na adres kontakt@eoborniki.pl.
Eoborniki.pl nie ponosi odpowiedzialności za zawartość treści zamieszczonych, publikowanych, przechowywanych i udostępnianych przez Autora komentarza na stronach serwisu. Eoborniki.pl zastrzega sobie prawo do usunięcia, zmiany wpisów uznanych za obraźliwe, niezgodne z prawem lub inne według uznania.
Przesłanie komentarza jest jednoznaczne z potwierdzeniem przeczytania i akceptacją niniejszych zasad.
W wypadku zauważenia naruszenia Zasad oraz innych uwag prosimy o zgłoszenie na adres kontakt@eoborniki.pl.


Kod antyspamowy
Odśwież