Ruszyły zapisy do DT4YOU MTB Maraton Oborniki

ruszyly zapisy do DT4YOU MTB Maraton Oborniki

2 lutego o godz. 18.00 wystartowały zapisy do kolejnej edycji DT4YOU MTB Maraton Oborniki, który odbędzie się 28 kwietnia 2018.

Tradycyjnie już zawodnicy mają do wyboru trzy dystanse: MEGA (67km), MINI (39km), TURYSTYCZNY (12km). Jak zapewniają organizatorzy: Trasa będzie ciekawa, ale jednocześnie bardzo wymagająca. W tym roku organizatorzy postanowili również zwiększyć limit zgłoszeń do 800 uczestników.

Zapisując się na DT4YOU MTB Maraton Oborniki 2018 otrzymacie bogaty pakiet startowy, a w czasie trwania zawodów czeka Was wiele atrakcyjnych eventów towarzyszących.

Zapisy

Lista startowa

maraton mtb oborniki

 

Dodaj komentarz

Zasady są częścią składową polityki prywatności: https://www.eoborniki.pl/home/polityka-prywatnoci.html. Treści użytkownika serwisu eoborniki zwanego Autorem komentarza - zamieszczane, prezentowane, przechowywane i udostępniane są w serwisie eoborniki.pl w imieniu własnym Autora komentarza, na jego rzecz i na jego odpowiedzialność. Autor komentarza zamieszcza treści dobrowolnie i nie domaga się za to zapłaty.
Dane gromadzone w serwisie to: adres IP, adres email, nazwa autora komentarza. Usuniecie komentarza oraz wszystkich danych możliwe jest po przesłaniu maila z adresu wprowadzonego w trakcie przesłania wpisu na adres kontakt@eoborniki.pl.
Eoborniki.pl nie ponosi odpowiedzialności za zawartość treści zamieszczonych, publikowanych, przechowywanych i udostępnianych przez Autora komentarza na stronach serwisu. Eoborniki.pl zastrzega sobie prawo do usunięcia, zmiany wpisów uznanych za obraźliwe, niezgodne z prawem lub inne według uznania.
Przesłanie komentarza jest jednoznaczne z potwierdzeniem przeczytania i akceptacją niniejszych zasad.
W wypadku zauważenia naruszenia Zasad oraz innych uwag prosimy o zgłoszenie na adres kontakt@eoborniki.pl.


Kod antyspamowy
Odśwież