Oborniccy Fanatycy na pomoc Alankowi

Oborniccy Fanatycy dla alanka

Oborniccy Fanatycy po raz piąty organizują turniej charytatywny. Tym razem zagrają dla Alanka Biednego ze Sławienka.

Turniej odbędzie się 24 lutego, o godz. 15.00 w hali OCS, przy ulicy Obrzyckiej. Dla kibiców Lecha Poznań to już piąta akcja wspierające potrzebujących.

W programie przewidziano animacje dla dzieci, występy Cat Clan, licytacje i loterie.

O chorobie synka opowiada mama Alanka – Alan urodził się w marcu 2016 roku z bardzo skomplikowaną wadą serduszka, pod postacią Dekstrowersji (serce po prawej stronie), niezgodności przedsionkowo-komorowej CRISS-CROSS HEART z małopozycją naczyń (naczynia są na krzyż) oraz dużym ubytkiem międzykomorowym i międzyprzedsionkowym. Jednym słowem Alan ma serce jednokomorowe z dodatkami. W pierwszych dobach życia Alanek musiał przejść pierwszą operację na otwartym sercu, która uratowała jego życie (koraktacja aorty oraz założenie opaski banding). Teraz Alan ma niespełna 2 latka i w listopadzie przeszedł druga ciężką operację na sercu (zespolenie Glenna), a już wiemy ze jak skończy 3 latka będziemy musieli zmierzyć się z trzecia operacją (najważniejszą). Wszystkie operacje są w krążeniu pozaustrojowym (dziecko jest schladzane). Generalnie Alan jest bardzo pogodnym chłopcem, nie widać końca zabawy  Nie ukrywam ze listopadowa operacją dała mu powera, nabrał siły co widać po nim od razu  Długa droga jeszcze przed nami…

Zachęcamy wszystkich do wsparcia akcji Obornickich Fanatyków.

plakat Alanek Biedny

Dodaj komentarz

Zasady są częścią składową polityki prywatności: https://www.eoborniki.pl/home/polityka-prywatnoci.html. Treści użytkownika serwisu eoborniki zwanego Autorem komentarza - zamieszczane, prezentowane, przechowywane i udostępniane są w serwisie eoborniki.pl w imieniu własnym Autora komentarza, na jego rzecz i na jego odpowiedzialność. Autor komentarza zamieszcza treści dobrowolnie i nie domaga się za to zapłaty.
Dane gromadzone w serwisie to: adres IP, adres email, nazwa autora komentarza. Usuniecie komentarza oraz wszystkich danych możliwe jest po przesłaniu maila z adresu wprowadzonego w trakcie przesłania wpisu na adres kontakt@eoborniki.pl.
Eoborniki.pl nie ponosi odpowiedzialności za zawartość treści zamieszczonych, publikowanych, przechowywanych i udostępnianych przez Autora komentarza na stronach serwisu. Eoborniki.pl zastrzega sobie prawo do usunięcia, zmiany wpisów uznanych za obraźliwe, niezgodne z prawem lub inne według uznania.
Przesłanie komentarza jest jednoznaczne z potwierdzeniem przeczytania i akceptacją niniejszych zasad.
W wypadku zauważenia naruszenia Zasad oraz innych uwag prosimy o zgłoszenie na adres kontakt@eoborniki.pl.


Kod antyspamowy
Odśwież