Obornicki Klub Lekkoatletyczny zaprasza na wspólne bieganie (film)

obornicki klub lekkoatletyczny zaprasza na wspolne bieganie

Obornicki Klub Lekkoatletyczny zaprasza we wtorek na wspólne bieganie.

OKL coraz częściej akcentuje swoje istnienie na imprezach biegowych. Oprócz szkolenia dzieci i młodzieży przez Agnieszkę Maluśkiewicz i Sebastiana Nowickiego to właśnie starty w biegach stają się domeną Klubu. Tak m.in. było w poprzedni weekend w Chrustowie.

Klub wychodzi z nową Sebastian Nowicki zaprasza chętnych do wspólnego biegania we wtorkowe wieczory. Miejscem spotkań będzie obiekt przy ul. Objezierskiej 2 w Obornikach. Pierwszy bieg odbędzie się już jutro 23 stycznia o godz. 19:00.

O osttanich działaniach Klubu opowiedział nam sam prezes Michał Zieliński.

 

Dodaj komentarz

Zasady są częścią składową polityki prywatności: https://www.eoborniki.pl/home/polityka-prywatnoci.html. Treści użytkownika serwisu eoborniki zwanego Autorem komentarza - zamieszczane, prezentowane, przechowywane i udostępniane są w serwisie eoborniki.pl w imieniu własnym Autora komentarza, na jego rzecz i na jego odpowiedzialność. Autor komentarza zamieszcza treści dobrowolnie i nie domaga się za to zapłaty.
Dane gromadzone w serwisie to: adres IP, adres email, nazwa autora komentarza. Usuniecie komentarza oraz wszystkich danych możliwe jest po przesłaniu maila z adresu wprowadzonego w trakcie przesłania wpisu na adres kontakt@eoborniki.pl.
Eoborniki.pl nie ponosi odpowiedzialności za zawartość treści zamieszczonych, publikowanych, przechowywanych i udostępnianych przez Autora komentarza na stronach serwisu. Eoborniki.pl zastrzega sobie prawo do usunięcia, zmiany wpisów uznanych za obraźliwe, niezgodne z prawem lub inne według uznania.
Przesłanie komentarza jest jednoznaczne z potwierdzeniem przeczytania i akceptacją niniejszych zasad.
W wypadku zauważenia naruszenia Zasad oraz innych uwag prosimy o zgłoszenie na adres kontakt@eoborniki.pl.


Kod antyspamowy
Odśwież