Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy gra w całym powiecie obornickim

Wielka orkiestra swiatecznej pomocy gr w calym powiecie obornickim

W całym powiecie obornickim trwają imprezy sportowo-kulturowe, których celem jet wsparcie Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy.

O rana trwa szereg imprez wspierających Orkiestrę. Działania można śledzić na profilach społecznościowych: WOŚP Oborniki, WOŚP RogoźnoWOŚP Ryczywół.

Dziś m.in. można wybrać się na mecz do Ryczywołu, a w Rogoźnie kibicować sportowcom podczas turnieju piłkarskiego. Oborniczanie od rana mogą cieszyć się spotkaniem w piłką reczną. Na hali przy Obrzyckiej trwa cykl meczy szczypiorniaka z wisienką na torcie - meczem z ekstraligowym MKS Kalisz.

Celem 26 edycji WOŚP jest zbiórka pieniędzy na sprzęt dla najmłodszych.

 

Dodaj komentarz

Zasady są częścią składową polityki prywatności: https://www.eoborniki.pl/home/polityka-prywatnoci.html. Treści użytkownika serwisu eoborniki zwanego Autorem komentarza - zamieszczane, prezentowane, przechowywane i udostępniane są w serwisie eoborniki.pl w imieniu własnym Autora komentarza, na jego rzecz i na jego odpowiedzialność. Autor komentarza zamieszcza treści dobrowolnie i nie domaga się za to zapłaty.
Dane gromadzone w serwisie to: adres IP, adres email, nazwa autora komentarza. Usuniecie komentarza oraz wszystkich danych możliwe jest po przesłaniu maila z adresu wprowadzonego w trakcie przesłania wpisu na adres kontakt@eoborniki.pl.
Eoborniki.pl nie ponosi odpowiedzialności za zawartość treści zamieszczonych, publikowanych, przechowywanych i udostępnianych przez Autora komentarza na stronach serwisu. Eoborniki.pl zastrzega sobie prawo do usunięcia, zmiany wpisów uznanych za obraźliwe, niezgodne z prawem lub inne według uznania.
Przesłanie komentarza jest jednoznaczne z potwierdzeniem przeczytania i akceptacją niniejszych zasad.
W wypadku zauważenia naruszenia Zasad oraz innych uwag prosimy o zgłoszenie na adres kontakt@eoborniki.pl.


Kod antyspamowy
Odśwież