SKF KPR Sparta Oborniki wesprze WOŚP!

skf kpr sparta oborniki zagra dla wosp

W sobotę 13 stycznia do wspierania WOŚP włączy się SKF KPR Sparta Oborniki.

Tego dnia na Obrzyckiej, dzień przed Wielkim Finałem spartanie zagrają dla Najmłodszych. Sobota rozpocznie się  o godz. 8.30 Planetą Szczypiorniaka, a skończy się o 17.30 prawdziwym Hitem !!! SKF KPR Sparta Oborniki towarzysko zagra z Energą MKS Kalisz - jedynym klubem z Wielkopolski występującym obecnie w rozgrywkach PGNiG Superligi Mężczyzn. W jej składzie zobaczymy zapewne Artura Klopstega.
Podczas meczów wolontariusze będą kwestować, więc tym bardziej warto wybrać się w sobotę na Obrzycką 88. Cel jak co roku jest bardzo szczytny.

sparta mks kalisz

 

Dodaj komentarz

Zasady są częścią składową polityki prywatności: https://www.eoborniki.pl/home/polityka-prywatnoci.html. Treści użytkownika serwisu eoborniki zwanego Autorem komentarza - zamieszczane, prezentowane, przechowywane i udostępniane są w serwisie eoborniki.pl w imieniu własnym Autora komentarza, na jego rzecz i na jego odpowiedzialność. Autor komentarza zamieszcza treści dobrowolnie i nie domaga się za to zapłaty.
Dane gromadzone w serwisie to: adres IP, adres email, nazwa autora komentarza. Usuniecie komentarza oraz wszystkich danych możliwe jest po przesłaniu maila z adresu wprowadzonego w trakcie przesłania wpisu na adres kontakt@eoborniki.pl.
Eoborniki.pl nie ponosi odpowiedzialności za zawartość treści zamieszczonych, publikowanych, przechowywanych i udostępnianych przez Autora komentarza na stronach serwisu. Eoborniki.pl zastrzega sobie prawo do usunięcia, zmiany wpisów uznanych za obraźliwe, niezgodne z prawem lub inne według uznania.
Przesłanie komentarza jest jednoznaczne z potwierdzeniem przeczytania i akceptacją niniejszych zasad.
W wypadku zauważenia naruszenia Zasad oraz innych uwag prosimy o zgłoszenie na adres kontakt@eoborniki.pl.


Kod antyspamowy
Odśwież