W piątek rusza obornickie lodowisko!

W piatek rusza obornickie lodowisko!

W piątek 12 stycznia otwarte zostanie obornickie lodowisko.

Pogoda pozwoliła na rozpoczęcie prac związanych z przygotowaniem lodowej tafli. Jeżeli nic nie stanie na przeszkodzie to lodowisko będzie czynne od najbliższego piątku.

Lodowisko tak jak w poprzednim roku będzie funkcjonować w godzinach:
8:30 - 14.00
16.00 - 18.00
19.00 - 21.00

Cennik lodowisko

Bilet wstępu /opłata za jednorazowe wejście bez ograniczeń czasowych, nie dotyczy przerw konserwacyjnych/

Normalny 6,00 zł
Ulgowy    3,00 zł
program "Rodzina 3+" -30% od powyższych cen

Bilet ulgowy oraz ulgi za korzystanie ze sprzętu przysługuje dzieciom do lat 6, uczniom, studentom do 26 roku życia oraz emerytom i rencistom (osoby muszą przedstawić właściwy dokument upoważniający do ulgi tj. legitymacja szkolna, studencka itp.)

Dzieciom do lat 3 oraz uczniom szkół gminy Oborniki w ramach programowych zajęć lekcyjnych wychowania fizycznego oraz podczas trwania ferii zimowych do godz. 14.00 przysługuje wstęp bezpłatny.

Usługi dodatkowe:

wypożyczenie łyżew - 4,00 zł/za każde rozpoczęte120min
wypożyczenie ulgowe - 3 zł/za każde rozpoczęte 120min
ostrzenie 1 pary łyżew - 8,00 zł
program "Rodzina3+" - 30% od powyższych cen

Dodaj komentarz

Zasady są częścią składową polityki prywatności: https://www.eoborniki.pl/home/polityka-prywatnoci.html. Treści użytkownika serwisu eoborniki zwanego Autorem komentarza - zamieszczane, prezentowane, przechowywane i udostępniane są w serwisie eoborniki.pl w imieniu własnym Autora komentarza, na jego rzecz i na jego odpowiedzialność. Autor komentarza zamieszcza treści dobrowolnie i nie domaga się za to zapłaty.
Dane gromadzone w serwisie to: adres IP, adres email, nazwa autora komentarza. Usuniecie komentarza oraz wszystkich danych możliwe jest po przesłaniu maila z adresu wprowadzonego w trakcie przesłania wpisu na adres kontakt@eoborniki.pl.
Eoborniki.pl nie ponosi odpowiedzialności za zawartość treści zamieszczonych, publikowanych, przechowywanych i udostępnianych przez Autora komentarza na stronach serwisu. Eoborniki.pl zastrzega sobie prawo do usunięcia, zmiany wpisów uznanych za obraźliwe, niezgodne z prawem lub inne według uznania.
Przesłanie komentarza jest jednoznaczne z potwierdzeniem przeczytania i akceptacją niniejszych zasad.
W wypadku zauważenia naruszenia Zasad oraz innych uwag prosimy o zgłoszenie na adres kontakt@eoborniki.pl.


Kod antyspamowy
Odśwież