Już w sobotę XI Chrustowski Bieg Zimowy

juz w sobote xi chrustowski bieg zimowy

W sobotę 13 stycznia odbędzie się XI edycja Chrustowskiego Biegu Zimowego. 

O godz. 12:00 na trasę wyruszy 300 biegaczy. Lista startowa jest już zamknięta. Kto nie zdążył się zapisać ten niestety swojej szansy musi szukać za rok. Stanowczo to zakomunikował dyrektor Biegu Piotr Kucharski: Lista uczestników Biegu jest zamknięta definitywnie. Nikt więc też nie zapisze się na niego w dniu zawodów.

Start i meta wyznaczone są tradycyjnie przy Szkole Podstawowej im. Bronisława Malinowskiego w Chrustowie.  Zawodnicy pobiegną w stronę Żukowa, gdzie skręcą w prawo do Górki. Z tej miejscowości udadzą się do Ślepuchowa, aby powrócić do Żukowa drogą koło tłoczni soków i dalej już pobiegną prosto do Szkoły.

Zapraszamy kibiców do wspierania na trasie zawodników. Śniegu nie ma być, ale temperatura ma oscylować ok. 0 stopni Celsjusza. Gorący doping więc bardzo się przyda.

Dodaj komentarz

Zasady są częścią składową polityki prywatności: https://www.eoborniki.pl/home/polityka-prywatnoci.html. Treści użytkownika serwisu eoborniki zwanego Autorem komentarza - zamieszczane, prezentowane, przechowywane i udostępniane są w serwisie eoborniki.pl w imieniu własnym Autora komentarza, na jego rzecz i na jego odpowiedzialność. Autor komentarza zamieszcza treści dobrowolnie i nie domaga się za to zapłaty.
Dane gromadzone w serwisie to: adres IP, adres email, nazwa autora komentarza. Usuniecie komentarza oraz wszystkich danych możliwe jest po przesłaniu maila z adresu wprowadzonego w trakcie przesłania wpisu na adres kontakt@eoborniki.pl.
Eoborniki.pl nie ponosi odpowiedzialności za zawartość treści zamieszczonych, publikowanych, przechowywanych i udostępnianych przez Autora komentarza na stronach serwisu. Eoborniki.pl zastrzega sobie prawo do usunięcia, zmiany wpisów uznanych za obraźliwe, niezgodne z prawem lub inne według uznania.
Przesłanie komentarza jest jednoznaczne z potwierdzeniem przeczytania i akceptacją niniejszych zasad.
W wypadku zauważenia naruszenia Zasad oraz innych uwag prosimy o zgłoszenie na adres kontakt@eoborniki.pl.


Kod antyspamowy
Odśwież