Magiczna Mila na otwarcie kompleksu lekkoatletycznego w Obornikach (film)

Magiczna Mila na otwarcie kompleksu lekkoatletycznego w Obornikach

13 grudnia odbędzie się oficjalne otwarcie kompleksu lekkoatletycznego w Obornikach.

Po wielu latach oborniczanie doczekali się ponownie obiektu lekkoatletycznego, który stanie się wizytówką całego regionu. W ramach uroczystego otwarcie kompleksu rozegrane zostaną zawody pod nazwą Magiczna Mila. 160 biegaczy pobiegnie na dystansie 1600 metrów. Start będzie odbywał się w grupach 20-osobowych ze względów bezpieczeństwa.

Szczegółową listę zawodników wraz z godziną startu będzie można sprawdzić na stronie www.biegi.oborniki.pl oraz na fanpage'u Biegi Oborniki.

Zapraszamy do obejrzenia zapowiedzi zawodów.

Dodaj komentarz

Zasady są częścią składową polityki prywatności: https://www.eoborniki.pl/home/polityka-prywatnoci.html. Treści użytkownika serwisu eoborniki zwanego Autorem komentarza - zamieszczane, prezentowane, przechowywane i udostępniane są w serwisie eoborniki.pl w imieniu własnym Autora komentarza, na jego rzecz i na jego odpowiedzialność. Autor komentarza zamieszcza treści dobrowolnie i nie domaga się za to zapłaty.
Dane gromadzone w serwisie to: adres IP, adres email, nazwa autora komentarza. Usuniecie komentarza oraz wszystkich danych możliwe jest po przesłaniu maila z adresu wprowadzonego w trakcie przesłania wpisu na adres kontakt@eoborniki.pl.
Eoborniki.pl nie ponosi odpowiedzialności za zawartość treści zamieszczonych, publikowanych, przechowywanych i udostępnianych przez Autora komentarza na stronach serwisu. Eoborniki.pl zastrzega sobie prawo do usunięcia, zmiany wpisów uznanych za obraźliwe, niezgodne z prawem lub inne według uznania.
Przesłanie komentarza jest jednoznaczne z potwierdzeniem przeczytania i akceptacją niniejszych zasad.
W wypadku zauważenia naruszenia Zasad oraz innych uwag prosimy o zgłoszenie na adres kontakt@eoborniki.pl.


Kod antyspamowy
Odśwież