Futsaliści zagrają w Zielonej Górze. Kto się przełamie?

Futsalisci zagraja dzis w Zielonej Gorze

KS Futsal Oborniki zagra dziś w Zielonej Górze z tamtejszym AZS-em.

Wicherki na punkty czekają od 3 meczy. Dziś będzie czwarta szansa na przełamanie tej złej passy. Rywal też nie ma najlepszego okresu, albowiem zaliczył ostatnio 2 przegrane.

Oborniccy futsaliści powinni wywalczyć jak najwięcej punktów w 2 ostatnich meczach pierwszej rundy, aby móc na spokojnie podchodzić do rundy rewanżowej. Dziś w kadrze KS Futsal znaleźli się: Szepczyński, Gonda, Łeszyk, Sander, Małolepszy, Krzyżanowski, Antokolski, Siwecki, Majchrzak, T.Wicberger, Orczykowski, Korasiak, Antczak.

Początek meczu w Zielonej Górze o godz. 19:00.

 

Dodaj komentarz

Zasady są częścią składową polityki prywatności: https://www.eoborniki.pl/home/polityka-prywatnoci.html. Treści użytkownika serwisu eoborniki zwanego Autorem komentarza - zamieszczane, prezentowane, przechowywane i udostępniane są w serwisie eoborniki.pl w imieniu własnym Autora komentarza, na jego rzecz i na jego odpowiedzialność. Autor komentarza zamieszcza treści dobrowolnie i nie domaga się za to zapłaty.
Dane gromadzone w serwisie to: adres IP, adres email, nazwa autora komentarza. Usuniecie komentarza oraz wszystkich danych możliwe jest po przesłaniu maila z adresu wprowadzonego w trakcie przesłania wpisu na adres kontakt@eoborniki.pl.
Eoborniki.pl nie ponosi odpowiedzialności za zawartość treści zamieszczonych, publikowanych, przechowywanych i udostępnianych przez Autora komentarza na stronach serwisu. Eoborniki.pl zastrzega sobie prawo do usunięcia, zmiany wpisów uznanych za obraźliwe, niezgodne z prawem lub inne według uznania.
Przesłanie komentarza jest jednoznaczne z potwierdzeniem przeczytania i akceptacją niniejszych zasad.
W wypadku zauważenia naruszenia Zasad oraz innych uwag prosimy o zgłoszenie na adres kontakt@eoborniki.pl.


Kod antyspamowy
Odśwież