Od dziś Mikołajkowy Turniej. Sprawdź harmonogram spotkań (film)

Od dzis Mikolajkowy Turniej. Sprawdz harmonogram spotkan

Od godz. 14:00 rozpoczyna się dziś Mikołajkowy Turniej w piłce ręcznej chłopców. Gospodarzem jest SKF KPR Sparta Oborniki.

To już tradycja, że na początku grudnia zjeżdżają się do Obornik zespoły z całego kraju. W tym roku zobaczymy między innymi 2 drużyny Wisły Płock. Oborniczanie zagrają swoje pierwsze spotkanie o 16:00 z Siódemką Legnica. O 18:30 na przeciwko Sparty wybiegnie Wisła II Płock.

Zapraszamy na halę przy ul. Obrzyckiej 88. Szczegółowy terminarz poniżej.

terminarz

Dodaj komentarz

Zasady są częścią składową polityki prywatności: https://www.eoborniki.pl/home/polityka-prywatnoci.html. Treści użytkownika serwisu eoborniki zwanego Autorem komentarza - zamieszczane, prezentowane, przechowywane i udostępniane są w serwisie eoborniki.pl w imieniu własnym Autora komentarza, na jego rzecz i na jego odpowiedzialność. Autor komentarza zamieszcza treści dobrowolnie i nie domaga się za to zapłaty.
Dane gromadzone w serwisie to: adres IP, adres email, nazwa autora komentarza. Usuniecie komentarza oraz wszystkich danych możliwe jest po przesłaniu maila z adresu wprowadzonego w trakcie przesłania wpisu na adres kontakt@eoborniki.pl.
Eoborniki.pl nie ponosi odpowiedzialności za zawartość treści zamieszczonych, publikowanych, przechowywanych i udostępnianych przez Autora komentarza na stronach serwisu. Eoborniki.pl zastrzega sobie prawo do usunięcia, zmiany wpisów uznanych za obraźliwe, niezgodne z prawem lub inne według uznania.
Przesłanie komentarza jest jednoznaczne z potwierdzeniem przeczytania i akceptacją niniejszych zasad.
W wypadku zauważenia naruszenia Zasad oraz innych uwag prosimy o zgłoszenie na adres kontakt@eoborniki.pl.


Kod antyspamowy
Odśwież