W sobotę II Turniej Bilardowy w CRO

W sobote ll TURNIEJ BILARDOWY

W sobotę w Centrum Rekreacji Oborniki rozegrany zostanie II Turniej Bilardowy.

 

Do rywalizacji przystąpić może 16 osób. Na chwilę obecną zgłosiło się 13 chętnych. Wpisowe wynosi 40zł. Osoby, które zdecydują się na udział w zawodach w dniu ich rozgrywania muszą zapłacić 60zł. Eliminacje rozegrane zostaną 2 grudnia, natomiast decydujące gry w niedzielę.

W pierwszej edycji Turnieju wygrał Mariusz Najderek. To była spora niespodzianka, bo zdecydowanym faworytem była Maciej Kutka. Ten musiał zadowolić się miejscem drugim.

Zgłoszenia przyjmowane są pod nr tel. 885-999-015.

plakat

 

Dodaj komentarz

Zasady są częścią składową polityki prywatności: https://www.eoborniki.pl/home/polityka-prywatnoci.html. Treści użytkownika serwisu eoborniki zwanego Autorem komentarza - zamieszczane, prezentowane, przechowywane i udostępniane są w serwisie eoborniki.pl w imieniu własnym Autora komentarza, na jego rzecz i na jego odpowiedzialność. Autor komentarza zamieszcza treści dobrowolnie i nie domaga się za to zapłaty.
Dane gromadzone w serwisie to: adres IP, adres email, nazwa autora komentarza. Usuniecie komentarza oraz wszystkich danych możliwe jest po przesłaniu maila z adresu wprowadzonego w trakcie przesłania wpisu na adres kontakt@eoborniki.pl.
Eoborniki.pl nie ponosi odpowiedzialności za zawartość treści zamieszczonych, publikowanych, przechowywanych i udostępnianych przez Autora komentarza na stronach serwisu. Eoborniki.pl zastrzega sobie prawo do usunięcia, zmiany wpisów uznanych za obraźliwe, niezgodne z prawem lub inne według uznania.
Przesłanie komentarza jest jednoznaczne z potwierdzeniem przeczytania i akceptacją niniejszych zasad.
W wypadku zauważenia naruszenia Zasad oraz innych uwag prosimy o zgłoszenie na adres kontakt@eoborniki.pl.


Kod antyspamowy
Odśwież