Od soboty Reiss Cup w Obornikach!

Od soboty Reiss Cup w Obornikach

Najbardziej wyczekiwane rozgrywki tego roku już w ten weekend! Piłkarskie emocje, doping z prawdziwego zdarzenia i niepowtarzalna atmosfera gwarantowane!

Reiss Cup to największy w Polsce cykl turniejów sportowych dla dzieci, organizowany co roku przez Klub Sportowy Akademia Piłkarska Reissa oraz Fundację Piotra Reissa. W każdej edycji bierze udział około 7000 dzieci, grających na co dzień w Akademii.

Tegoroczny Reiss Cup 2017 odbędzie się 25.-26.11.2017r w Hali Sportowej na ulicy Obrzyckiej 88 w Obornikach. Podczas rozgrywek młodzi sportowcy z Akademii podzieleni na różne grupy wiekowe powalczą o medale oraz miejsca na podium. Zawody to również świetna zabawa dla całej rodziny ze względu na dodatkowe atrakcje: gry i zabawy, konkursy, warsztaty oraz wizyty gwiazd sportu. Event ma charakter otwarty – biorą w nich udział zarówno zawodnicy Akademii jak i okoliczni mieszkańcy, uczniowie szkół i przedszkoli z całymi rodzinami.

Zapraszamy do wspólnej zabawy!

Dodaj komentarz

Zasady są częścią składową polityki prywatności: https://www.eoborniki.pl/home/polityka-prywatnoci.html. Treści użytkownika serwisu eoborniki zwanego Autorem komentarza - zamieszczane, prezentowane, przechowywane i udostępniane są w serwisie eoborniki.pl w imieniu własnym Autora komentarza, na jego rzecz i na jego odpowiedzialność. Autor komentarza zamieszcza treści dobrowolnie i nie domaga się za to zapłaty.
Dane gromadzone w serwisie to: adres IP, adres email, nazwa autora komentarza. Usuniecie komentarza oraz wszystkich danych możliwe jest po przesłaniu maila z adresu wprowadzonego w trakcie przesłania wpisu na adres kontakt@eoborniki.pl.
Eoborniki.pl nie ponosi odpowiedzialności za zawartość treści zamieszczonych, publikowanych, przechowywanych i udostępnianych przez Autora komentarza na stronach serwisu. Eoborniki.pl zastrzega sobie prawo do usunięcia, zmiany wpisów uznanych za obraźliwe, niezgodne z prawem lub inne według uznania.
Przesłanie komentarza jest jednoznaczne z potwierdzeniem przeczytania i akceptacją niniejszych zasad.
W wypadku zauważenia naruszenia Zasad oraz innych uwag prosimy o zgłoszenie na adres kontakt@eoborniki.pl.


Kod antyspamowy
Odśwież