Lech na landach: W piątek do Rogoźna przyjedzie Kolejorz! (film)

Lech na landach: W piatek do Rogozna przyjedzie Kolejorz! (film)

W piątek 10 listopada do Rogoźna przyjedzie Lech Poznań. To doskonale znan kibicom akcja "Lech na landach".

Dla uczestników spotkania klub z Bułgarskiej przygotował moc atrakcji. Na Orliku przy ul. Seminarialnej nikt nie będzie się nudził:

"Oprócz spotkania z piłkarzami oraz warsztatów z Kolejorz Girls będzie można zobaczyć występy artystyczne zespołów tanecznych działających przy Rogozińskim Centrum Kultury, które trenują pod okiem pani Małgorzaty Lange. Grupa Pa-Mar-Sze Młodsze zatańczy z pałeczką mażoretkową, z kolei starsza, Pa-Mar-Sze z pomponami" - czytamy na stronie Lecha Poznań.

Początek akcji Kolejorza będzie miała miejsce o 16:00. Klub zaprasza zarówno dorosłych, jak i dzieci. Będzie można spotkać się z 4 piłkarzami pierwszego zespołu. Koordynatorem akcji w Rogoźnie jest Michał Baczyński z Lech Poznań Football Academy. Trenerami w tej szkółce są także: Sławomir Urban, Krystian Kaczmarczyk, Katarzyna Sztuba, Michał Sztuba.

3 lata temu Kolejorz gościła na stadionie Sparty Oborniki. Zdjęcia można zaleźć tutaj. Poniżej prezentujemy relację filmową.

 

Dodaj komentarz

Zasady są częścią składową polityki prywatności: https://www.eoborniki.pl/home/polityka-prywatnoci.html. Treści użytkownika serwisu eoborniki zwanego Autorem komentarza - zamieszczane, prezentowane, przechowywane i udostępniane są w serwisie eoborniki.pl w imieniu własnym Autora komentarza, na jego rzecz i na jego odpowiedzialność. Autor komentarza zamieszcza treści dobrowolnie i nie domaga się za to zapłaty.
Dane gromadzone w serwisie to: adres IP, adres email, nazwa autora komentarza. Usuniecie komentarza oraz wszystkich danych możliwe jest po przesłaniu maila z adresu wprowadzonego w trakcie przesłania wpisu na adres kontakt@eoborniki.pl.
Eoborniki.pl nie ponosi odpowiedzialności za zawartość treści zamieszczonych, publikowanych, przechowywanych i udostępnianych przez Autora komentarza na stronach serwisu. Eoborniki.pl zastrzega sobie prawo do usunięcia, zmiany wpisów uznanych za obraźliwe, niezgodne z prawem lub inne według uznania.
Przesłanie komentarza jest jednoznaczne z potwierdzeniem przeczytania i akceptacją niniejszych zasad.
W wypadku zauważenia naruszenia Zasad oraz innych uwag prosimy o zgłoszenie na adres kontakt@eoborniki.pl.


Kod antyspamowy
Odśwież