Kolejne mecze SKF KPR Sparta we własnej hali (film)

Kolejne mecze SKF KPR Sparta we wlasnej hali

Zespoły seniorskie SKF KPR Sparta Oborniki zagrają w sobotnie popołudnie w hali OCS.

Drużyna trenowana przez Michała Pietrzaka zagra z akademiczkami z Wrocławia. Szczypiornistki mają za sobą 2 wygrane mecze. W spotkaniu przeciw zespołowi z Wrocławia będą faworytkami i powalczą o podtrzymanie passy.

Początek tego spotkania o 16:00.

O 18:00 na parkiecie pojawią się ich koledzy. Drużyna przystąpi do spotkania bez juniorów. Oni bowiem zagrają już o godz. 14:00 z Tęczą Kościan. Jak nam powiedział Marek Arciszewski drużyna na takie scenariusze jest przygotowana. Po to właśnie ma szeroką kadrę, aby mecze juniorów nie dezorganizowały seniorskiej drużyny. Jutro rywalem będzie ZS Świebodzin. Lider z Obornik liczy na komplet punktów.

Zapraszamy do obejrzenia zapowiedzi meczy drużyn seniorskich.

Dodaj komentarz

Zasady są częścią składową polityki prywatności: https://www.eoborniki.pl/home/polityka-prywatnoci.html. Treści użytkownika serwisu eoborniki zwanego Autorem komentarza - zamieszczane, prezentowane, przechowywane i udostępniane są w serwisie eoborniki.pl w imieniu własnym Autora komentarza, na jego rzecz i na jego odpowiedzialność. Autor komentarza zamieszcza treści dobrowolnie i nie domaga się za to zapłaty.
Dane gromadzone w serwisie to: adres IP, adres email, nazwa autora komentarza. Usuniecie komentarza oraz wszystkich danych możliwe jest po przesłaniu maila z adresu wprowadzonego w trakcie przesłania wpisu na adres kontakt@eoborniki.pl.
Eoborniki.pl nie ponosi odpowiedzialności za zawartość treści zamieszczonych, publikowanych, przechowywanych i udostępnianych przez Autora komentarza na stronach serwisu. Eoborniki.pl zastrzega sobie prawo do usunięcia, zmiany wpisów uznanych za obraźliwe, niezgodne z prawem lub inne według uznania.
Przesłanie komentarza jest jednoznaczne z potwierdzeniem przeczytania i akceptacją niniejszych zasad.
W wypadku zauważenia naruszenia Zasad oraz innych uwag prosimy o zgłoszenie na adres kontakt@eoborniki.pl.


Kod antyspamowy
Odśwież