Wyjazdowy weekend szczypiornistów i szczypiornistek (film)

Wyjazdowy weekend szczypiornistow i szczypiornistek

W ten weekend obie drużyny seniorskie SKF KPR Sparta Oborniki zagrają w roli gości.

W sobotę na parkiet wybiegną podopieczne Michała Pietrzaka. Po wysokiej wygranej z Handball Poznań o drugie zwycięstwo powalczą w Świebodzinie.

Na mecz do Obornik Śląskich jadą szczypiorniści. Na razie nie trafili na lepszych od siebie. W 6. kolejce rywalem będzie Bór. Oby nasi szczypiorniści podtrzymali passę.

Zapraszamy do obejrzenia wywiadów z trenerem Tomaszem Witaszakiem i będącym w świetniej formie Jonaszem Ratajczakiem.

{\source} Dodaj komentarz Zasady: Treści użytkownika serwisu eoborniki zwanego Autorem komentarza - zamieszczane, prezentowane, przechowywane i udostępniane są w serwisie eoborniki.pl w imieniu własnym Autora komentarza, na jego rzecz i na jego odpowiedzialność. Autor komentarza zamieszcza treści dobrowolnie i nie domaga się za to zapłaty. Eoborniki.pl nie ponosi odpowiedzialności za zawartość treści zamieszczonych, publikowanych, przechowywanych i udostępnianych przez Autora komentarza na stronach serwisu. Eoborniki.pl zastrzega sobie prawo do usunięcia, zmiany wpisów uznanych za obraźliwe, niezgodne z prawem lub inne według uznania. Przesłanie komentarza jest jednoznaczne z potwierdzeniem przeczytania i akceptacją niniejszych zasad. W wypadku zauważenia naruszenia Zasad oraz innych uwag prosimy o zgłoszenie na adres redakcja@eoborniki.pl. Imię E-Mail (obowiązkowe) Strona internetowa Zawiadom mnie o nowych komentarzach Odśwież Wyślij Skasuj JComments Galeria zdjęć × Komunikaty Szkolenie dotyczące tworzenia miejsc opieki nad dziećmi Metropolia Poznań zaprasza na szkolenie dla potencjalnych wnioskodawców projektów dot. tworzenia miejsc opieki nad dziećmi do lat 3 (żłobki, kluby dziecięce). Komunikaty, 23-04-2018 | Wyświetleń:65 Urząd Skarbowy nieczynny 4 maja Uwaga! Nadchodzą burze Nadchodzą burze z gradem Przez tydzień zamknięty będzie przejazd kolejowy na ul. Łukowskiej Prądu nie będzie m.in. w Urzędzie Miejskim w Obornikach. Gdzie jeszcze? Kolejny burzowy wieczór? Zapowiedzi sportowe Rożnovia gra o 17:00 z Antaresem Zalasewo (film) Rożnovia Rożnowo podejmie na własnym boisku Antares Zalasewo. Początek meczu o 17:00. Zapowiedzi, 22-04-2018 | Wyświetleń:180 Spartanie grają dziś ze Śląskiem Wrocław Orkan zagra w Buku o utrzymanie pozycji lidera Dni Otwarte z Lech Poznań Football Akademią (film) Trener Golnicy: Straciłem pół roku życia (foto) Orkan Objezierze zagra dziś z Orłem Łowyń (film) Zapraszamy na sobotni Papieski Rajd Nordic Walking Zapowiedzi kultura Będą czytać powieści Małgorzaty Musierowicz W Bibliotece Publicznej w Obornikach odbędzie się dziś czytanie powieści Małgorzaty Musierowicz. Zapowiedzi kultura, 17-04-2018 | Wyświetleń:169 Grzegorz Turnau już dziś w OOK Powiatowy finał "mikrofonii" czas zacząć „Filharmonia bez filharmonii” – kolejny cykl OOK Wspólnie odwołajmy zimę w Jaraczu Przejechali tandemem całą Azję Marzec w Obornickim Ośrodku Kultury. {source}

Cloudy

21°C

Oborniki

Cloudy

Humidity: 55%

Wind: 22.53 km/h

  • 23 Apr 2018

    Rain 24°C 7°C

  • 24 Apr 2018

    Cloudy 18°C 8°C

komunikacja2015

Ostatnio skomentowano