Wyjazdowy weekend szczypiornistów i szczypiornistek (film)

Wyjazdowy weekend szczypiornistow i szczypiornistek

W ten weekend obie drużyny seniorskie SKF KPR Sparta Oborniki zagrają w roli gości.

W sobotę na parkiet wybiegną podopieczne Michała Pietrzaka. Po wysokiej wygranej z Handball Poznań o drugie zwycięstwo powalczą w Świebodzinie.

Na mecz do Obornik Śląskich jadą szczypiorniści. Na razie nie trafili na lepszych od siebie. W 6. kolejce rywalem będzie Bór. Oby nasi szczypiorniści podtrzymali passę.

Zapraszamy do obejrzenia wywiadów z trenerem Tomaszem Witaszakiem i będącym w świetniej formie Jonaszem Ratajczakiem.

{\source} Dodaj komentarz Zasady: Treści użytkownika serwisu eoborniki zwanego Autorem komentarza - zamieszczane, prezentowane, przechowywane i udostępniane są w serwisie eoborniki.pl w imieniu własnym Autora komentarza, na jego rzecz i na jego odpowiedzialność. Autor komentarza zamieszcza treści dobrowolnie i nie domaga się za to zapłaty. Eoborniki.pl nie ponosi odpowiedzialności za zawartość treści zamieszczonych, publikowanych, przechowywanych i udostępnianych przez Autora komentarza na stronach serwisu. Eoborniki.pl zastrzega sobie prawo do usunięcia, zmiany wpisów uznanych za obraźliwe, niezgodne z prawem lub inne według uznania. Przesłanie komentarza jest jednoznaczne z potwierdzeniem przeczytania i akceptacją niniejszych zasad. W wypadku zauważenia naruszenia Zasad oraz innych uwag prosimy o zgłoszenie na adres redakcja@eoborniki.pl. Imię E-Mail (obowiązkowe) Strona internetowa Zawiadom mnie o nowych komentarzach Odśwież Wyślij Skasuj JComments Galeria zdjęć × Komunikaty Trudne warunki na drogach (film) W godzinach nocnych należy spodziewać się spadku temperatury do nawet minus 4 stopni Celsjusza. Komunikaty, 16-01-2018 | Wyświetleń:1119 Modernizacja Schroniska dla bezdomnych zwierząt „Azorek” w Obornikach Uwaga na warunki na drogach! Będzie gorzej! Nowe stawki za odbiór śmieci w gminie Rogoźno Gmina Oborniki: Kiedy odbiorą od ciebie śmieci? Pamiętajmy o naszych obowiązkach w okresie zimowym! Podmuchy wiatru do 85 km/h Zapowiedzi sportowe Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy gra w całym powiecie obornickim W całym powiecie obornickim trwają imprezy sportowo-kulturowe, których celem jet wsparcie Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Zapowiedzi, 13-01-2018 | Wyświetleń:375 Piotr Kucharski o sobotnim Chrustowskim Biegu Zimowym (film) SKF KPR Sparta Oborniki wesprze WOŚP! W piątek rusza obornickie lodowisko! Już w sobotę XI Chrustowski Bieg Zimowy KS Futsal Sparta powalczy o awans do kolejnej rundy MMP U14 (film) Magiczna Mila na otwarcie kompleksu lekkoatletycznego w Obornikach (film) Zapowiedzi kultura Orszaki z 3 królami przejdą ulicami Obornik 6 stycznia ulicami Obornik przejdzie korowód z 3 królami. Zapowiedzi kultura, 05-01-2018 | Wyświetleń:426 Kolędowanie z chórem Con Brio już w sobotę (film) Propozycje Obornickiego Ośrodka Kultury na styczeń 2018r. Już w sobotę Jarmark Bożonarodzeniowy w Rogoźnie (film) Już w niedzielę Wielki Jarmark Świąteczny w Obornikach (film) Grudzień w Obornickim Ośrodku Kultury 16 grudnia zapraszamy na rogoziński Jarmark Bożonarodzeniowy {source}

Rain And Snow

0°C

Oborniki

Rain And Snow

Humidity: 99%

Wind: 57.93 km/h

  • 18 Jan 2018

    Rain And Snow 2°C 0°C

  • 19 Jan 2018

    Rain And Snow 1°C 0°C

komunikacja2015

Ostatnio skomentowano