Puchar Polski: Orły z Lechem II, Golnica z Nielbą

puchar polski: orly z lechem ii, golnica z nielba

W środę 4 października odbędą się mecze kolejnej rundy okręgowego Pucharu Polski. O awans powalczą drużyny Orłów Kruka i Golnicy Ryczywół.

Niezwykle atrakcyjnego rywala trafiają Orły Kruka. Rogoziński zespół ma za sobą 3 wygrane i dziś czeka go najtrudniejszy przeciwnik. Na boisko im. Bernarda Nowaka wybiegną bowiem zawodnicy rezerw poznańskiego Kolejorza z Dariuszem Dudką i Ivanem Djujrdjeviciem.

Golnica Ryczywół także trafiła na trudnego przeciwnika. Dziś podopieczni Dawida Gruchota zmierzą się z Nielbą Wągrowiec.

Oba mecze rozpoczną się o godz. 16:00. Faworytami są drużyny Lecha i Nielby. Emocji zapewne nie będzie brakowało. Serdecznie zapraszamy do wspierania naszych zespołów.

Dodaj komentarz

Zasady są częścią składową polityki prywatności: https://www.eoborniki.pl/home/polityka-prywatnoci.html. Treści użytkownika serwisu eoborniki zwanego Autorem komentarza - zamieszczane, prezentowane, przechowywane i udostępniane są w serwisie eoborniki.pl w imieniu własnym Autora komentarza, na jego rzecz i na jego odpowiedzialność. Autor komentarza zamieszcza treści dobrowolnie i nie domaga się za to zapłaty.
Dane gromadzone w serwisie to: adres IP, adres email, nazwa autora komentarza. Usuniecie komentarza oraz wszystkich danych możliwe jest po przesłaniu maila z adresu wprowadzonego w trakcie przesłania wpisu na adres kontakt@eoborniki.pl.
Eoborniki.pl nie ponosi odpowiedzialności za zawartość treści zamieszczonych, publikowanych, przechowywanych i udostępnianych przez Autora komentarza na stronach serwisu. Eoborniki.pl zastrzega sobie prawo do usunięcia, zmiany wpisów uznanych za obraźliwe, niezgodne z prawem lub inne według uznania.
Przesłanie komentarza jest jednoznaczne z potwierdzeniem przeczytania i akceptacją niniejszych zasad.
W wypadku zauważenia naruszenia Zasad oraz innych uwag prosimy o zgłoszenie na adres kontakt@eoborniki.pl.


Kod antyspamowy
Odśwież