Gruzja - o tym wspaniałym kraju już w sobotę w OOK (film)

Gruzja - o tym wspanialym kraju juz w sobote w OOK

W ramach spotkań z kulturą w najbliższą sobotę w Obornickim Ośrodku Kultury wybierzemy się do Gruzji.

Już w niedzielę 1 października odbyła się pierwsza odsłona spotkania z kulturą Gruzji. To było możliwe za sprawą Parafii Miłosierdzi Bożego w Obornikach. Druga część tej niezwykłej podróży odbędzie się w Obornickim Ośrodku Kultury.

 Zachęcamy do obejrzenia zapowiedzi tego wydarzenia oraz oczywiście do odwiedzenia OOK w najbliższa sobotę 7 października!

Dodaj komentarz

Zasady są częścią składową polityki prywatności: https://www.eoborniki.pl/home/polityka-prywatnoci.html. Treści użytkownika serwisu eoborniki zwanego Autorem komentarza - zamieszczane, prezentowane, przechowywane i udostępniane są w serwisie eoborniki.pl w imieniu własnym Autora komentarza, na jego rzecz i na jego odpowiedzialność. Autor komentarza zamieszcza treści dobrowolnie i nie domaga się za to zapłaty.
Dane gromadzone w serwisie to: adres IP, adres email, nazwa autora komentarza. Usuniecie komentarza oraz wszystkich danych możliwe jest po przesłaniu maila z adresu wprowadzonego w trakcie przesłania wpisu na adres kontakt@eoborniki.pl.
Eoborniki.pl nie ponosi odpowiedzialności za zawartość treści zamieszczonych, publikowanych, przechowywanych i udostępnianych przez Autora komentarza na stronach serwisu. Eoborniki.pl zastrzega sobie prawo do usunięcia, zmiany wpisów uznanych za obraźliwe, niezgodne z prawem lub inne według uznania.
Przesłanie komentarza jest jednoznaczne z potwierdzeniem przeczytania i akceptacją niniejszych zasad.
W wypadku zauważenia naruszenia Zasad oraz innych uwag prosimy o zgłoszenie na adres kontakt@eoborniki.pl.


Kod antyspamowy
Odśwież