UDANY START KARATE TEAM OBORNIKI NA MISTRZOSTWACH POLSKI  JUNIORÓW KARATE OLIMPIJSKIEGO

Olga Kaczmarek z medalem Mistrzostw Polski

W miniony weekend zawodnicy Karate Team Oborniki walczyli o medale Mistrzostw Polski.

W dniach 29-30 września w Pleszewie odbyły się Mistrzostwa Polski Juniorów Młodszych, Juniorów oraz U21 w karate olimpijskim. Karate Team Oborniki prowadzony przez Wojciecha Blocha wystawił do walk 9 najlepszych zawodników klubu , którzy rywalizowali o medale  z sześciuset innymi zawodnikami z 60 klubów z całej Polski.

Każdy z obornickich zawodników uzyskał kwalifikacje co najmniej do najlepszej 16 turnieju w swojej kategorii wiekowej (około 32 startujacych w każdej konkurencji). Najlepszy wynik uzyskała Olga Kaczmarek , która w jednej z najbardziej obsadzonych konkurencji –kata indywidualnym juniorek zdobyła brązowy medal, przegrywając jedynie w półfinale z aktualna Mistrzynią Polski seniorów. Bardzo dobrze spisała się także drużyna juniorek –Monika Kuźniak, Julia Wojciechowska, Olga Kaczmarek, która przegrała walke o brązowy medal, plasując się na pozycji tuz za podium. Taki sam wynik uzyskał  Jakub Kuklewski, który otarł się o podium w konkurencji kata indywidualnego juniorów młodszych.

Awans do najlepszej ósemki zawodów (punktowane miejsca przez Ministerstwo Sportu) uzyskali – Kacper Rodak –siodmy w kata oraz siódmy w kumite, Filip Kuźniak – ósme miejsce w kata, drużyna kata juniorów –Mikołaj Michalak, Kacper Rodak, Jakub Kuklewski-siodme miejsce , Julia Wojciechowska –ósme miejsce w kata juniorek młodszych. Awans do najlepszej szesnastki wywalczyli Marta Zydorczak oraz Gracjan Maciejewski.

Dodaj komentarz

Zasady są częścią składową polityki prywatności: https://www.eoborniki.pl/home/polityka-prywatnoci.html. Treści użytkownika serwisu eoborniki zwanego Autorem komentarza - zamieszczane, prezentowane, przechowywane i udostępniane są w serwisie eoborniki.pl w imieniu własnym Autora komentarza, na jego rzecz i na jego odpowiedzialność. Autor komentarza zamieszcza treści dobrowolnie i nie domaga się za to zapłaty.
Dane gromadzone w serwisie to: adres IP, adres email, nazwa autora komentarza. Usuniecie komentarza oraz wszystkich danych możliwe jest po przesłaniu maila z adresu wprowadzonego w trakcie przesłania wpisu na adres kontakt@eoborniki.pl.
Eoborniki.pl nie ponosi odpowiedzialności za zawartość treści zamieszczonych, publikowanych, przechowywanych i udostępnianych przez Autora komentarza na stronach serwisu. Eoborniki.pl zastrzega sobie prawo do usunięcia, zmiany wpisów uznanych za obraźliwe, niezgodne z prawem lub inne według uznania.
Przesłanie komentarza jest jednoznaczne z potwierdzeniem przeczytania i akceptacją niniejszych zasad.
W wypadku zauważenia naruszenia Zasad oraz innych uwag prosimy o zgłoszenie na adres kontakt@eoborniki.pl.


Kod antyspamowy
Odśwież