Obornicka Sparta gra dziś z Orlikiem (film)

Sparta gra dzis z Orlikiem Brzeg

SKF KPR Sparta Obiorniki gra dziś z Orlikiem Brzeg w ramach 2 kolejki 2. ligi piłki ręcznej.

Po ważnej wygranej przed tygodniem kibice liczą na kolejne punkty. Rywalem będzie dziś zespół z Brzegu. Trenerzy zmienili nieco przygotowania do sezonu, co ma przekładać się na zdobywanie punktów już od początku sezonu. Czy po wygranej z Tęczą spartanie sięgną po drugą wygraną? Przekonamy się o godz. 19:30.

Zapraszamy do obejrzenia skrótu meczu oraz wypowiedzi trenerów Arciszewskiego i Witaszaka.

 

Dodaj komentarz

Zasady są częścią składową polityki prywatności: https://www.eoborniki.pl/home/polityka-prywatnoci.html. Treści użytkownika serwisu eoborniki zwanego Autorem komentarza - zamieszczane, prezentowane, przechowywane i udostępniane są w serwisie eoborniki.pl w imieniu własnym Autora komentarza, na jego rzecz i na jego odpowiedzialność. Autor komentarza zamieszcza treści dobrowolnie i nie domaga się za to zapłaty.
Dane gromadzone w serwisie to: adres IP, adres email, nazwa autora komentarza. Usuniecie komentarza oraz wszystkich danych możliwe jest po przesłaniu maila z adresu wprowadzonego w trakcie przesłania wpisu na adres kontakt@eoborniki.pl.
Eoborniki.pl nie ponosi odpowiedzialności za zawartość treści zamieszczonych, publikowanych, przechowywanych i udostępnianych przez Autora komentarza na stronach serwisu. Eoborniki.pl zastrzega sobie prawo do usunięcia, zmiany wpisów uznanych za obraźliwe, niezgodne z prawem lub inne według uznania.
Przesłanie komentarza jest jednoznaczne z potwierdzeniem przeczytania i akceptacją niniejszych zasad.
W wypadku zauważenia naruszenia Zasad oraz innych uwag prosimy o zgłoszenie na adres kontakt@eoborniki.pl.


Kod antyspamowy
Odśwież