KS Futsal Oborniki z nowym sponsorem (film)

KS futsal Oborniki z nowym sponsorem

Nowy sezon, nowe zmiany! Już jutro tj. w niedzielę 24 września KS Futsal Oborniki zainauguruje sezon w 1 lidze futsalu 2017/2018.

Nowy sezon to zawsze nowe wyzwania, ale i zmiany. Futsaliści z Obornik zagrają w nowych strojach. W ubiegłym sezonie Wicherki grały z logiem DPM Solid, w tym sezonie zagrają z nowym sponsorem.

Zapraszamy wszystkich sympatyków na pierwszy mecz sezonu, gdzie obornicki zespół podejmie KS Futsal Leszno. Początek Derbów Wielkopolski o godzinie 16, na hali przy ul. Obrzyckiej.

Serdecznie zapraszamy.

Dodaj komentarz

Zasady są częścią składową polityki prywatności: https://www.eoborniki.pl/home/polityka-prywatnoci.html. Treści użytkownika serwisu eoborniki zwanego Autorem komentarza - zamieszczane, prezentowane, przechowywane i udostępniane są w serwisie eoborniki.pl w imieniu własnym Autora komentarza, na jego rzecz i na jego odpowiedzialność. Autor komentarza zamieszcza treści dobrowolnie i nie domaga się za to zapłaty.
Dane gromadzone w serwisie to: adres IP, adres email, nazwa autora komentarza. Usuniecie komentarza oraz wszystkich danych możliwe jest po przesłaniu maila z adresu wprowadzonego w trakcie przesłania wpisu na adres kontakt@eoborniki.pl.
Eoborniki.pl nie ponosi odpowiedzialności za zawartość treści zamieszczonych, publikowanych, przechowywanych i udostępnianych przez Autora komentarza na stronach serwisu. Eoborniki.pl zastrzega sobie prawo do usunięcia, zmiany wpisów uznanych za obraźliwe, niezgodne z prawem lub inne według uznania.
Przesłanie komentarza jest jednoznaczne z potwierdzeniem przeczytania i akceptacją niniejszych zasad.
W wypadku zauważenia naruszenia Zasad oraz innych uwag prosimy o zgłoszenie na adres kontakt@eoborniki.pl.


Kod antyspamowy
Odśwież