Orły Kruka Rogoźno i LKS Lipa grają w Pucharze Polski

Orly Kruka Rogozno graja w pp z czarnymi kazmierz

W sobotnie popołudnie w wstępnej fazie okręgowego Pucharu Polski zagrają Orły Kruka z Rogoźna i LKS Lipa.

Orły Kruka to drużyna złożona z byłych zawodników Wełny Rogoźno i trenowanych przez ś.p. Józefa Kruka. Rywalizacja na rogozińskim boisku przyciągnąć ma sporą rzeszę widzów, którzy chcą znów ujrzeć na boisku wieloletnich reprezentantów Wełny. Przeciwnikim będzie reprezentant B-klasy Czarni Kaźmierz. Spotkanie rozpocznie się o godz. 18:00.

O tej samej porze LKS Lipa zagra z Mamutami Poznań. Dla lipskiej drużyny będzie to niezwykłe doświadczenie. Mamuty bowiem to zespół poznańskich hokeistów na lodzie. Drużyna dodatkowo szukała chętnych do gry w PP wśród niezrzeszonych zawodników. LKS liczy na pokonanie tajemniczego rywala.Spotkanie rozegrane zostanie w Poznaniu.

 

Dodaj komentarz

Zasady są częścią składową polityki prywatności: https://www.eoborniki.pl/home/polityka-prywatnoci.html. Treści użytkownika serwisu eoborniki zwanego Autorem komentarza - zamieszczane, prezentowane, przechowywane i udostępniane są w serwisie eoborniki.pl w imieniu własnym Autora komentarza, na jego rzecz i na jego odpowiedzialność. Autor komentarza zamieszcza treści dobrowolnie i nie domaga się za to zapłaty.
Dane gromadzone w serwisie to: adres IP, adres email, nazwa autora komentarza. Usuniecie komentarza oraz wszystkich danych możliwe jest po przesłaniu maila z adresu wprowadzonego w trakcie przesłania wpisu na adres kontakt@eoborniki.pl.
Eoborniki.pl nie ponosi odpowiedzialności za zawartość treści zamieszczonych, publikowanych, przechowywanych i udostępnianych przez Autora komentarza na stronach serwisu. Eoborniki.pl zastrzega sobie prawo do usunięcia, zmiany wpisów uznanych za obraźliwe, niezgodne z prawem lub inne według uznania.
Przesłanie komentarza jest jednoznaczne z potwierdzeniem przeczytania i akceptacją niniejszych zasad.
W wypadku zauważenia naruszenia Zasad oraz innych uwag prosimy o zgłoszenie na adres kontakt@eoborniki.pl.


Kod antyspamowy
Odśwież