Sparta dzisiaj gra w Trzciance

Sparta dzisiaj gra w Trzciance

Piłkarze MKS  SPARTA  OBORNIKI zagrają swoje trzecie spotkanie ligowe dziś w Trzciance z Lubuszaninem.

W sobotę podopieczni Mariusza Drewicza pewnie pokonali w Dopiewie GKS 4:0. Pierwsza bramka padła już w pierwszych minutach, kiedy to gospodarze strzelili sobie samobója. Potem GKS próbował odrabiać straty Ale  nic z tego nie wynikało. Defensywa MKS grała pewnie.

Po przerwie w GKS doszło do kilku zmian. Nie dało to żadnych rezultatów. Tymczasem goście byli bezlitośni w kontrach. Najpierw Mikołaj Paniwicz dwukrotnie pokonał bramkarza GKS w 82 i 87 minucie a dzieła dokończył Łukasz Maciejewski w doliczonym czasie gry. Oprócz strzelca 2 bramek na wyróżnienie na pewno zasługuje Łukasz Zenger.


Dziś w Trzciance o 17:00 Sparta zagra z Lubuszaninem.  Rywal na pewno trudniejszy od tego z soboty, ale wierzymy w co najmniej 1 punkt. 

Dodaj komentarz

Zasady są częścią składową polityki prywatności: https://www.eoborniki.pl/home/polityka-prywatnoci.html. Treści użytkownika serwisu eoborniki zwanego Autorem komentarza - zamieszczane, prezentowane, przechowywane i udostępniane są w serwisie eoborniki.pl w imieniu własnym Autora komentarza, na jego rzecz i na jego odpowiedzialność. Autor komentarza zamieszcza treści dobrowolnie i nie domaga się za to zapłaty.
Dane gromadzone w serwisie to: adres IP, adres email, nazwa autora komentarza. Usuniecie komentarza oraz wszystkich danych możliwe jest po przesłaniu maila z adresu wprowadzonego w trakcie przesłania wpisu na adres kontakt@eoborniki.pl.
Eoborniki.pl nie ponosi odpowiedzialności za zawartość treści zamieszczonych, publikowanych, przechowywanych i udostępnianych przez Autora komentarza na stronach serwisu. Eoborniki.pl zastrzega sobie prawo do usunięcia, zmiany wpisów uznanych za obraźliwe, niezgodne z prawem lub inne według uznania.
Przesłanie komentarza jest jednoznaczne z potwierdzeniem przeczytania i akceptacją niniejszych zasad.
W wypadku zauważenia naruszenia Zasad oraz innych uwag prosimy o zgłoszenie na adres kontakt@eoborniki.pl.


Kod antyspamowy
Odśwież