MKS Sparta Oborniki powalczy o "7" z Łukaszem Zengerem

MKS Sparta Oborniki z Zengerem przeciwko Nielbie

MKS Sparta Oborniki rozpoczyna dziś kolejny sezon. W pierwszym meczu zagra z Nielbą w Wągrowcu.

Za pilkarzami Sparty miesiąc przygotowań. Podczas niego trenowano po 4 razy w tygodniu. Rozegrano też kilka sparingów, a ten ostatni odbył się przed tygodniem, gdy oborniczanie pokonali w Lesznie Polonię 1912 2:1. Dziś o 15:00 zagrają pierwsze spotkanie ligowe sezonu 2017/2018 w Wągrowcu.

Ten sezon będzie dla nas trudniejszy - mówił nam prezes Zbigniew Gajewski. W związku z reorganizacją rozgrywek, aby utrzymać się w IV lidze musimy zająć minimum 7 miejsce. W tym celu pozyskaliśmy kilku zawodników.

Kibice piłki nożnej na pewno znają Łukasza Zengera. Zawodnik Wełny Rogoźno zasilił w nowym sezonie klub z Objezierskiej 2. Oprócz niego do zespołu przyszło 7 innych zawodników, głównie juniorów z Bałtyku Koszalin, Astry Ustronie i Sokoła Szamocin (FA Szamotuły). Dodatkowo Sparta do połowy października nie będzie mogła korzystać z własnego boiska.

Przed rokiem Sparta na otwarcie sezonu także zmierzyła się z Nielbą. Wówczas 3:1 wygrali rywale. W rewanżu przy Objezierskiej lepsza była także Nielba (2:3). Oborniczanom więc na pewno nie zabraknie motywacji. 

Dodaj komentarz

Zasady:
Treści użytkownika serwisu eoborniki zwanego Autorem komentarza - zamieszczane, prezentowane, przechowywane i udostępniane są w serwisie eoborniki.pl w imieniu własnym Autora komentarza, na jego rzecz i na jego odpowiedzialność. Autor komentarza zamieszcza treści dobrowolnie i nie domaga się za to zapłaty.
Eoborniki.pl nie ponosi odpowiedzialności za zawartość treści zamieszczonych, publikowanych, przechowywanych i udostępnianych przez Autora komentarza na stronach serwisu. Eoborniki.pl zastrzega sobie prawo do usunięcia, zmiany wpisów uznanych za obraźliwe, niezgodne z prawem lub inne według uznania.
Przesłanie komentarza jest jednoznaczne z potwierdzeniem przeczytania i akceptacją niniejszych zasad.
W wypadku zauważenia naruszenia Zasad oraz innych uwag prosimy o zgłoszenie na adres redakcja@eoborniki.pl.


Kod antyspamowy
Odśwież