Dziś losowanie Pucharu Polski w okręgu poznańskim

Dzis losowanie Pucharu Polski - fot. Orkan Objezierze

Dziś popołudniem rozlosowane zostaną pary pierwszej rundy Pucharu Polski w piłce nożnej w okręgu poznańskim.

Nowy sezon piłkarski w najniższych klasach rozgrywkowych jeszcze nie zaczął się. Zespoły jednak już odbyły pierwsze treningi. Tymczasem w godzinach popołudniowych w siedzibie Wielkopolskiego rozlosowane zostaną pary pierwszej rundy Pucharu Polski dla okręgu poznańskiego. Automatycznie też zespoły poznają potencjalnych rywali w kolejnych etapach. Związek ogłosi oficjalny zestaw par najprawdopodobniej jutro rano.

W Pucharze nie wystąpi zespół Wełny Rogoźno. Miasto będzie miało w tych rozgrywkach jednak swojego reprezentanta. Będzie nim drużyna Orłów Kruka.

Swojego rywala zna już za to ryczywolska Golnica. Będzie nim Sokół Mieścisko.

Dodaj komentarz

Zasady:
Treści użytkownika serwisu eoborniki zwanego Autorem komentarza - zamieszczane, prezentowane, przechowywane i udostępniane są w serwisie eoborniki.pl w imieniu własnym Autora komentarza, na jego rzecz i na jego odpowiedzialność. Autor komentarza zamieszcza treści dobrowolnie i nie domaga się za to zapłaty.
Eoborniki.pl nie ponosi odpowiedzialności za zawartość treści zamieszczonych, publikowanych, przechowywanych i udostępnianych przez Autora komentarza na stronach serwisu. Eoborniki.pl zastrzega sobie prawo do usunięcia, zmiany wpisów uznanych za obraźliwe, niezgodne z prawem lub inne według uznania.
Przesłanie komentarza jest jednoznaczne z potwierdzeniem przeczytania i akceptacją niniejszych zasad.
W wypadku zauważenia naruszenia Zasad oraz innych uwag prosimy o zgłoszenie na adres redakcja@eoborniki.pl.


Kod antyspamowy
Odśwież