Przed nami emocje na ryczywolskim Orliku

aTurniej organizowany przez AleBabki

W sobotni wieczór Stowarzyszenie Alebabki zapraszają na turniej piłkarski na ryczywolski Orlik.

Przed tygodniem emocjonowaliśmy się turniejem o Puchar Burmistrza Rogoźna z udziałem Piotra Reissa. Tym razem przenosimy się do Ryczywołu. W sobotni wieczór zespoły będą rywalizowały na Orliku. W turnieju udział zapowiedziały m.in. drużyryczyny z Lipy, Ryczywołu. Będą strażacy i policjanci.

Turniej organizowany jest przez Stowarzyszenie AleBabki. Partnerami są: Golnica Ryczywół, OSP Ryczywół, Sołectwo Ryczywół, Golnica Ultras Ryczywół. Projekt finansowany jest przez Gminę Ryczywół.

Serdecznie zapraszamy do kibicowania!

Dodaj komentarz

Zasady:
Treści użytkownika serwisu eoborniki zwanego Autorem komentarza - zamieszczane, prezentowane, przechowywane i udostępniane są w serwisie eoborniki.pl w imieniu własnym Autora komentarza, na jego rzecz i na jego odpowiedzialność. Autor komentarza zamieszcza treści dobrowolnie i nie domaga się za to zapłaty.
Eoborniki.pl nie ponosi odpowiedzialności za zawartość treści zamieszczonych, publikowanych, przechowywanych i udostępnianych przez Autora komentarza na stronach serwisu. Eoborniki.pl zastrzega sobie prawo do usunięcia, zmiany wpisów uznanych za obraźliwe, niezgodne z prawem lub inne według uznania.
Przesłanie komentarza jest jednoznaczne z potwierdzeniem przeczytania i akceptacją niniejszych zasad.
W wypadku zauważenia naruszenia Zasad oraz innych uwag prosimy o zgłoszenie na adres redakcja@eoborniki.pl.


Kod antyspamowy
Odśwież