Kolejne mecze piłkarskie przed nami

Orkan gra ze Szturmem

Runda wiosenna rozkręca się i nasze zespoły piłkarskie rozegrają kolejne mecze.

 

 

Grająca w IV lidze Sparta gra dziś w Międzychodzie. W ostatnich latach mecze tych drużyn dostarczają kibicom wielu emocji. Bardzo często w meczach pada po 5 bramek. Ani Warta, ani Sparta nie walczą zasadniczo o konkretne cele. Są daleko od strefy spoadkowej, a do prowadzącego Lubuszanina tracą dużo punktów. Spotkanie rozegrane zostanie dziś o 17:00.

W lidze okręgowej Wełna podejmuje w Rogoźnie Piasta Kobylnicę. Obu drużynom potrzebne są punkty, więc walki nie zabraknie. Początek sobotniego meczu o godz. 16:00.

Podbudowany wygraną w Obrzycku Orkan podejmuje Szturm Junikowo. W Objezierzu liczą nie bez podstawy na kolejną wygraną. Faworytem na pewno są gospodarze. Na ten mecz zapraszamy dziś na godz. 16:00.

W B-klasie pauzuje Rożnovia.  Drugi nasz przedstawiciel, LKS Lipa, jedzie do Obrowa. Byki są liderem i zdecydowanym faworytem do awansu do A-klasy. Mecz ten rozegrany zostanie w niedzielę o godz. 12:00.

W pilskiej B-klasie do Czarnkowa wybiera się Golnica Ryczywół. Mecz z rezerwami Noteci rozegrany zostanie jutro o godz. 11:00.

Dodaj komentarz

Zasady:
Treści użytkownika serwisu eoborniki zwanego Autorem komentarza - zamieszczane, prezentowane, przechowywane i udostępniane są w serwisie eoborniki.pl w imieniu własnym Autora komentarza, na jego rzecz i na jego odpowiedzialność. Autor komentarza zamieszcza treści dobrowolnie i nie domaga się za to zapłaty.
Eoborniki.pl nie ponosi odpowiedzialności za zawartość treści zamieszczonych, publikowanych, przechowywanych i udostępnianych przez Autora komentarza na stronach serwisu. Eoborniki.pl zastrzega sobie prawo do usunięcia, zmiany wpisów uznanych za obraźliwe, niezgodne z prawem lub inne według uznania.
Przesłanie komentarza jest jednoznaczne z potwierdzeniem przeczytania i akceptacją niniejszych zasad.
W wypadku zauważenia naruszenia Zasad oraz innych uwag prosimy o zgłoszenie na adres redakcja@eoborniki.pl.


Kod antyspamowy
Odśwież