Tylko Wełna zagra u siebie, Orkan potrenuje

Tylko Welna zagra u siebie

W ten weekend kolejne zespoły przystępują do rozgrywek piłkarskich. Tylko Wełna Rogoźno zagra na własnym boisku.

O 14:00 w Swarzędzu drugie spotkanie w rundzie wiosennej zagra Sparta. Oborniczanie dobrze zaprezentowali się w meczu w Trzciance. Dzisiejszy rywal jest sąsiadem w tabeli. Unia wygrała mecz przy Objezierskiej 2:1. Do spotkania Sparta przystąpi bez Bartka Cyranka, który podczas przygotowań do rundy wiosennej złamał rękę.

Godzinę później zagra Wełna Rogoźno. Na swoim stadionie podejmą  Zjednoczonych z Trzemeszna. Wełna musi walczyć o każdy punkt, aby zapewnić sobie utrzymanie w lidze okręgowej.

Rożnovia Rożnowo zaczyna rundę wiosenną od meczu z Antarasem w Zalasewie. Niedzielne spotkanie odpowie czy Rożnovia włączy się na wiosnę do walki o awans. Początek meczu o 16:00.

Ten weekend wolny ma Orkan. Po wycofaniu się z rozgrywek Warty Sieraków trener Kucharski zarządził tylko trening. Pierwszy mecz Orkan zagra za tydzień w Obrzycku.

 

Dodaj komentarz

Zasady:
Treści użytkownika serwisu eoborniki zwanego Autorem komentarza - zamieszczane, prezentowane, przechowywane i udostępniane są w serwisie eoborniki.pl w imieniu własnym Autora komentarza, na jego rzecz i na jego odpowiedzialność. Autor komentarza zamieszcza treści dobrowolnie i nie domaga się za to zapłaty.
Eoborniki.pl nie ponosi odpowiedzialności za zawartość treści zamieszczonych, publikowanych, przechowywanych i udostępnianych przez Autora komentarza na stronach serwisu. Eoborniki.pl zastrzega sobie prawo do usunięcia, zmiany wpisów uznanych za obraźliwe, niezgodne z prawem lub inne według uznania.
Przesłanie komentarza jest jednoznaczne z potwierdzeniem przeczytania i akceptacją niniejszych zasad.
W wypadku zauważenia naruszenia Zasad oraz innych uwag prosimy o zgłoszenie na adres redakcja@eoborniki.pl.


Kod antyspamowy
Odśwież