DT4YOU MTB Maraton Oborniki.

mtb medal

Już niewiele czasu pozostało do największej sportowej imprezy rozgrywanej na terenie gminy Oborniki - DT4YOU MTB  Maraton Oborniki. 9 maja czekają nas ogromne emocje na trasach prowadzących po lasach Puszczy Noteckiej.

Po wielu miesiącach pracy dopięta została trasa maratonu dla trzech dystansów: mega, mini i turystyczny. Jeżeli ktokolwiek z Państwa jeszcze się wacha czy warto wystartować to serdecznie namawiamy.

Kilka nowych wiadomości na temat imprezy:

  • Obornicki Maraton MTB został włączony w ogólnopolski cykl zawodów o Puchar Komendanta Głównego Państwowej Straży Pożarnej.Zawodowi strażacy powalczą o punkty tylko i wyłącznie na trasie MEGA (70 km).m Zapisy regulaminowe: http://mtb.oborniki.pl/aktualnosci/powalcza-rowniez-o-puchar-komendanta-glownego-panstwowej-strazy-pozarnej/#more-4549
  • Czas netto: decyduje czasu przejazdu, a nie kolejność ukończenia wyścigu. Na starcie nie będzie wyznaczonych stref dla poszczególnych grup zawodników. Czas zawodnika rusza w momencie przekroczenia linii startu.
  • Nagrody: Tytularny sponsor obornickiego maratonu zaproponował tradycyjnie bardzo atrakcyjne nagrody.Przypominamy, że DT4YOU to platforma internetowa, oferująca komponenty rowerowe tylko i wyłącznie jednego producenta: DT Swiss. Jeszcze nigdy komponenty DT Swiss nie były tak łatwo dostępne!!!
  • Wyżej wspomniane nagrody:
  1. 12 pierwszych miejsc w poszczególnych kategoriach:komplet kół SPLINE ONE 29 Cali. Jedne z obecnie najpopularniejszych, najwyżej ocenianych kół na świecie, wartość nagród:40.416,00 PLN
  2. 12 drugich miejsc:komplet piast: wartość nagród: 4 602,00 PLN
  3. 12 trzecich miejsc:: wartość nagród: 2 108,00 PLN

Ponadto oczywiście będą nagrody niespodzianki o łącznej wartości 10 000 zł

Linki do map poszczególnych dystansów:

Dystans MINI
Dystans MEGA
Dystans TURYSTYCZNY

Dodaj komentarz

Zasady są częścią składową polityki prywatności: https://www.eoborniki.pl/home/polityka-prywatnoci.html. Treści użytkownika serwisu eoborniki zwanego Autorem komentarza - zamieszczane, prezentowane, przechowywane i udostępniane są w serwisie eoborniki.pl w imieniu własnym Autora komentarza, na jego rzecz i na jego odpowiedzialność. Autor komentarza zamieszcza treści dobrowolnie i nie domaga się za to zapłaty.
Dane gromadzone w serwisie to: adres IP, adres email, nazwa autora komentarza. Usuniecie komentarza oraz wszystkich danych możliwe jest po przesłaniu maila z adresu wprowadzonego w trakcie przesłania wpisu na adres kontakt@eoborniki.pl.
Eoborniki.pl nie ponosi odpowiedzialności za zawartość treści zamieszczonych, publikowanych, przechowywanych i udostępnianych przez Autora komentarza na stronach serwisu. Eoborniki.pl zastrzega sobie prawo do usunięcia, zmiany wpisów uznanych za obraźliwe, niezgodne z prawem lub inne według uznania.
Przesłanie komentarza jest jednoznaczne z potwierdzeniem przeczytania i akceptacją niniejszych zasad.
W wypadku zauważenia naruszenia Zasad oraz innych uwag prosimy o zgłoszenie na adres kontakt@eoborniki.pl.


Kod antyspamowy
Odśwież