Czy Wicherki przełamią niemoc wobec Orlika Mosina?

Auto Wicherek gra z Orlikiem Mosina

Po serii 4 wygranych KS Auto Wicherek prowadzi w II lidze futsalu. Czy miano niepokonanej utrzyma także po dzisiejszym meczu z Orlikiem Mosina?

Początek sezonu w wykonaniu Auto Wicherka jest bardzo dobry. Komplet wygranych w II lidze, a do tego wywalczony w Pniewach awans do kolejnej rundy Pucharu Polski. Dziś 13. grudnia rywalem będzie jednak drużyna, której styl gry wyjątkowo nie odpowiada zespołowi prezesa Wicherka. Wielokrotnie ze sobą już rywalizowały obie drużyny i bilans tych spotkań jest korzystniejszy dla Orlika. 

O godz. 20:30 w hali przy ul. Obrzyckiej oba zespoły ponownie zmierzą się ze sobą. Stawką będą punkty ligowe. Do tego meczu gospodarze przystąpią prawdopodobnie osłabieni brakiem Bartosza Nogalskiego, który jest przeziębiony. 

Zapowiada się bardzo interesujące spotkanie. Warto je zobaczyć.

Dodaj komentarz

Zasady:
Treści użytkownika serwisu eoborniki zwanego Autorem komentarza - zamieszczane, prezentowane, przechowywane i udostępniane są w serwisie eoborniki.pl w imieniu własnym Autora komentarza, na jego rzecz i na jego odpowiedzialność. Autor komentarza zamieszcza treści dobrowolnie i nie domaga się za to zapłaty.
Eoborniki.pl nie ponosi odpowiedzialności za zawartość treści zamieszczonych, publikowanych, przechowywanych i udostępnianych przez Autora komentarza na stronach serwisu. Eoborniki.pl zastrzega sobie prawo do usunięcia, zmiany wpisów uznanych za obraźliwe, niezgodne z prawem lub inne według uznania.
Przesłanie komentarza jest jednoznaczne z potwierdzeniem przeczytania i akceptacją niniejszych zasad.
W wypadku zauważenia naruszenia Zasad oraz innych uwag prosimy o zgłoszenie na adres redakcja@eoborniki.pl.


Kod antyspamowy
Odśwież