W niedzielę gra Halowa Liga Piłki Nożnej

W niedziela gra Halowa Liga Pilki Noznej

W niedzielę 7. grudnia w hali OCS rozegrane zostaną mecze VIII kolejki Halowej Ligi Piłki Nożnej. Kibice zobaczą 9 meczy.

Na plan pierwszy wysuwają się 2 spotkania. Hakuna, jako bieniaminek, nieźle radzi sobie w Ekstralidze. Na jej drodze staje jednak tym razem mocny Askon. Ta druga drużyna zagra także drugie spotkanie tego dnia. Jego rywalem będzie Agro. 

Ciekawie zapowiada się także rewanżowy pojedynek za Puchar HLPN. Jaki tym razem padnie rezultat w pojedynku DPM i Remo Słoneczny Patrol?

Niedziela 7.12.2014. VIII kolejka

9.30 Underground - OKS
10.05 Meduza - Błysk
10.40 Niezniszczalni - OKS
11.15 CO Bogdanowo - Gorzka
11.50 Cotta - Monar
12.25 Hakuna - Askon
13.00 DPM – Sł. Patrol
13.35 Browary – Ziomki
14.05 Agro - Askon

tabela

Dodaj komentarz

Zasady są częścią składową polityki prywatności: https://www.eoborniki.pl/home/polityka-prywatnoci.html. Treści użytkownika serwisu eoborniki zwanego Autorem komentarza - zamieszczane, prezentowane, przechowywane i udostępniane są w serwisie eoborniki.pl w imieniu własnym Autora komentarza, na jego rzecz i na jego odpowiedzialność. Autor komentarza zamieszcza treści dobrowolnie i nie domaga się za to zapłaty.
Dane gromadzone w serwisie to: adres IP, adres email, nazwa autora komentarza. Usuniecie komentarza oraz wszystkich danych możliwe jest po przesłaniu maila z adresu wprowadzonego w trakcie przesłania wpisu na adres kontakt@eoborniki.pl.
Eoborniki.pl nie ponosi odpowiedzialności za zawartość treści zamieszczonych, publikowanych, przechowywanych i udostępnianych przez Autora komentarza na stronach serwisu. Eoborniki.pl zastrzega sobie prawo do usunięcia, zmiany wpisów uznanych za obraźliwe, niezgodne z prawem lub inne według uznania.
Przesłanie komentarza jest jednoznaczne z potwierdzeniem przeczytania i akceptacją niniejszych zasad.
W wypadku zauważenia naruszenia Zasad oraz innych uwag prosimy o zgłoszenie na adres kontakt@eoborniki.pl.


Kod antyspamowy
Odśwież