Czy obornicka Sparta przełamie niemoc?

Czy Sparta wygra w lidze?

Już dziś 11.10.2014r. MKS Sparta Oborniki rozegra kolejne spotkanie. Na boisko przy ul. Objezierskiej na przeciw piłkarzom Mariusza Drewicza wybiegnie Płomień Przyprostynia.

Po świetnym początku piłkarze Sparty złapali zadyszkę. Brak wygranych w kilku kolejnych spotkaniach spowodował, że oborniczanie mają już dużą stratę do lidera. Wydaje się, że mecz z Płomieniem to doskonała okazja na odbudowanie morale zespołu. Goście bowiem nie radzą sobie na wyjazdach. W 4 spotkaniach wywalczyli zaledwie 2 punkty. 

Zachęcamy do odwiedzin stadionu przy ul. Objezierskiej w Obornikach. Początek meczu o godz. 15:00.

Dodaj komentarz

Zasady są częścią składową polityki prywatności: https://www.eoborniki.pl/home/polityka-prywatnoci.html. Treści użytkownika serwisu eoborniki zwanego Autorem komentarza - zamieszczane, prezentowane, przechowywane i udostępniane są w serwisie eoborniki.pl w imieniu własnym Autora komentarza, na jego rzecz i na jego odpowiedzialność. Autor komentarza zamieszcza treści dobrowolnie i nie domaga się za to zapłaty.
Dane gromadzone w serwisie to: adres IP, adres email, nazwa autora komentarza. Usuniecie komentarza oraz wszystkich danych możliwe jest po przesłaniu maila z adresu wprowadzonego w trakcie przesłania wpisu na adres kontakt@eoborniki.pl.
Eoborniki.pl nie ponosi odpowiedzialności za zawartość treści zamieszczonych, publikowanych, przechowywanych i udostępnianych przez Autora komentarza na stronach serwisu. Eoborniki.pl zastrzega sobie prawo do usunięcia, zmiany wpisów uznanych za obraźliwe, niezgodne z prawem lub inne według uznania.
Przesłanie komentarza jest jednoznaczne z potwierdzeniem przeczytania i akceptacją niniejszych zasad.
W wypadku zauważenia naruszenia Zasad oraz innych uwag prosimy o zgłoszenie na adres kontakt@eoborniki.pl.


Kod antyspamowy
Odśwież