Zgłoś się na spływ kajakowy!

Zapraszamy na spływ kajakowy

Zapraszamy do udziału w maratonie kajakowym, realizowanym w ramach projektu współpracy „Turystyczny rozwój regionu poprzez tworzenie szlaków kajakowych” realizowanego przez Stowarzyszenie „Dolina Wełny” Stowarzyszenie Lokalna Grupa Działania Kraina Trzech Rzek oraz Stowarzyszenie Światowid.

Spływ dwudniowy: Piątek – 3 października 2014 r., trasa: WĄGROWIEC – ROGOŹNO

Sobota – 4 października 2014 r., trasa: ROGOŹNO – WEŁNA

Udział w spływach jest bezpłatny. Dla każdego uczestnika zapewniony zostanie kajak z wiosłem i kamizelką asekuracyjną (kapok), nocleg oraz wyżywienie.

Zgłoszenie udziału w spływie prosimy przesyłać na adres mailowy Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub telefonicznie: 535 978 545, do 1 października 2014 do godz. 14.00.

Zgłoszenie powinno zawierać: imię i nazwisko uczestnika, numer PESEL, adres, nr telefonu i/lub e-mail.

Liczba miejsc na każdym spływie jest ograniczona – liczy się kolejność zgłoszeń.

W przypadku złych warunków atmosferycznych spływ nie odbędzie się.

Serdecznie zapraszamy!!!

W przypadku złych warunków atmosferycznych spływ nie odbędzie się. Udział w imprezie mogą wziąć udział tylko osoby pełnoletnie.

Dodaj komentarz

Zasady są częścią składową polityki prywatności: https://www.eoborniki.pl/home/polityka-prywatnoci.html. Treści użytkownika serwisu eoborniki zwanego Autorem komentarza - zamieszczane, prezentowane, przechowywane i udostępniane są w serwisie eoborniki.pl w imieniu własnym Autora komentarza, na jego rzecz i na jego odpowiedzialność. Autor komentarza zamieszcza treści dobrowolnie i nie domaga się za to zapłaty.
Dane gromadzone w serwisie to: adres IP, adres email, nazwa autora komentarza. Usuniecie komentarza oraz wszystkich danych możliwe jest po przesłaniu maila z adresu wprowadzonego w trakcie przesłania wpisu na adres kontakt@eoborniki.pl.
Eoborniki.pl nie ponosi odpowiedzialności za zawartość treści zamieszczonych, publikowanych, przechowywanych i udostępnianych przez Autora komentarza na stronach serwisu. Eoborniki.pl zastrzega sobie prawo do usunięcia, zmiany wpisów uznanych za obraźliwe, niezgodne z prawem lub inne według uznania.
Przesłanie komentarza jest jednoznaczne z potwierdzeniem przeczytania i akceptacją niniejszych zasad.
W wypadku zauważenia naruszenia Zasad oraz innych uwag prosimy o zgłoszenie na adres kontakt@eoborniki.pl.


Kod antyspamowy
Odśwież